У Кам’янському перевірили стан об’єктів цивільного захисту

Сьогодні, 15 лютого, міський голова Кам’янського Андрій Білоусов провів чергову нараду зі своїми заступниками та директорами комунальних підприємств міської ради щодо утримання та готовності захисних споруд цивільного захисту.

Больше

Міський голова Кам’янського Андрій Білоусов провів прийом громадян

Вчора, 9 лютого міський голова Кам’янського Андрій Білоусов провів особистий прийом громадян у режимі відеоконференцзв’язку Zoom. Під час прийому мер не тільки вислухав проблеми місцевих жителів, але й доручив підлеглим вирішити всі озвучені людьми проблеми.

Больше

Кам’янчани подали 64 проєкти на конкурс «Бюджет участі. Місто»

У Кам’янському триває цикл «Бюджет участі. Місто» 2022 року. Упродовж 2 місяців кам’янчани готували та надали громадські проєкти для участі в конкурсі. Цьогоріч змагатимуться 64 громадських проєкта.

Больше

Реконструкція будівель та комунальне майно: у Кам’янському пройшла позачергова сесія міськради

Сегодні, 7 лютого, відбулося засідання 16-ї позачергової сесії Кам’янської міської ради. До порядку денного увійшли 6 питань, які потребували нагального вирішення.

Больше

У Кам’янському встановлять меморіальну дошку загиблому бійцю АТО Олександру Іванішку

У Кам’янському було прийнято рішення про встановлення меморіальної дошки загиблому бійцю АТО Олександру Сергійовичу Іванішку. Про це стало відомо 31 січня під час засідання комісії з питань встановлення, збереження та утримання пам’ятних знаків.

Больше

Взаємодія Кам’янської міськради та органів з питань пробації дозволило заощадити 137 тис. грн бюджетних коштів

2 лютого у Кам’янській міській раді відбулась робоча зустріч начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами та запобіганню корупції Ігоря Лушпая з керівництвом уповноважених органів з питань пробації. Під час зустрічі були обговорені питання взаємодії місцевої влади та органів пробації Кам’янського.

Больше

«Муніципальна няня»: у Кам’янській міськраді розповіли про зміни у послузі

У департаменті соціальної політики Кам’янській міськради детально розповіли про деталі отримання послуги «Муніципальна няня». Крім того, спеціалісти Департаменту зробили наголос на змінах, що сталися у надаванні цієї послуги.

Больше

У Кам’янському відбувся молодіжний форум «Твоя СИЛА – єднати громаду!» за підтримки Держдепу США та IREX

27 січня у Кам’янському відбулася фінальна частина Форуму «Твоя СИЛА – єднати громаду!», у якому протягом 2021 року брали участь представники Центру молодіжних ініціатив, проводячи різноманітні тренінги, семінари, круглі столи та інші тематичні заходи. Міський голова Кам’янського Андрій Білоусов привітав учасників молодіжного форуму «Твоя СИЛА – єднати громаду!», а також вручив подарунки.

Больше

У Кам’янському продовжує курсувати «Соціальне таксі»

Починаючи з 2019 року у Кам’янському надається транспортна послуга «Соціальне таксі» для категорії осіб, які потребують соціальної уваги та підтримки — особам з інвалідністю, які з огляду на фізичний стан не мають можливості вільно пересуватись за межами домівки, не в змозі без допомоги у повній мірі задовольнити свої соціальні, медичні, освітні та соціально-культурні потреби.

Больше