Міський голова Кам’янського провів нараду з приводу посилення Урядом заходів безпеки у боротьбі з COVID-19

4 квітня Кам’янський міський голова Андрій Білоусов провів робочу нараду з питань внесених змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211.

Больше

Кабмин смягчил условия перевозки в общественном транспорте во время карантина

Кабинет министров Украины пересмотрел условия перевозки граждан городским и общественным транспортом. Установили лимит по количеству единовременно перевозимых пассажиров равный количеству сидячих мест, утвердив их постановлением № 255 от 2 апреля 2020 года.

Больше

В Каменском возле Эпицентра пьяный на «Волге» въехал в дерево

4 апреля около 20:30 возле Эпицентра случилось ДТП. Автомобиль ГАЗ "влетел" в дерево.

По информации от очевидцев, водитель "Волги" был в состоянии сильного алкогольного опьянения. Обошлось без пострадавших. В деталях разбираются полицейские.

Больше

В лесах Каменского — «сезон тишины»: что запрещено

С 1 апреля в экосистемах Украины стартовал «сезон тишины», который продлится до 15 июня. Это особенное время, когда нельзя шуметь и беспокоить животных и птиц, ведь у них начинается период размножения и выращивания потомства.

Больше

Перевірки магазинів у Кам’янському

У Кам’янському триває карантин і діють обмежувальні заходи. З метою недопущення розповсюдження коронавіруса серед мешканців міста представники Держпродспоживслужби постійно слідкують за дотриманням санітарних норм і умов карантину серед населення. Нещодавно вони здійснили перевірку низку магазинів, щоби з’ясувати як вони дотримуються вимог карантину. Разом з поліціянтами Кам’янського вони перевіряли і продавців і покупців в працюючих крамницях.

Больше

Новий намет біля 7-ої міської лікарні вже функціонує

Як ми повідомляли раніше, на засіданні спеціального оперативного штабу, який створено задля швидкого реагування на небезпеки розповсюдження коронавірусу в Кам’янському і очолюваного міським головою Андрієм Білоусовим, була озвучена обіцянка міської влади допомогти облаштувати наметовий пункт для наших рятівників зі служби ДСНС, що мав би допомагати медикам з 7-ої міської лікарні діагностувати і сортувати пацієнтів. 

Больше