У Кам’янському рівень злочинності знизився в десять разів

В умовах військового стану у поліції розширилися повноваження. Разом із колегами із СБУ вони розпочали профілактичну роботу. Це дало результати. Про це розповів начальник поліції Кам’янського Сергій Лукашов.

Больше

Щоденне звернення міського голови Кам’янського Андрія Білоусова

«Шановні кам’янчани, доба пройшла спокійно, порушень громадського порядку не виявлено, підприємства життєзабезпечення працюють в штатному режимі. Дякую тим, хто допомагає Збройним Силам України та Територіальній обороні, дякую за вашу єдність та допомогу один одному.

Больше

9 березня у Кам’янському відбудуться навчання з вогневої підготовки

Сьогодні, 9 березня, територіальна оборона Кам’янського району з 10:00 буде проводити навчання з вогневої підготовки біля лівобережної частини міста. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов.

Больше

Доба в Кам’янському минула спокійно — мер Андрій Білоусов

Мер Кам’янського Андрій Білоусов традиційно звернувся до містян.

«Шановні Кам‘янчани,  доба пройшла спокійно, були сигнали повітряної тривоги, але небезпека минула, всі служби та комунальні підприємства працюють, порушень громадського порядку не виявлено. Дякую всім за допомогу, тримаємося разом».

Больше

У аптеках Кам`янського поступово розширюється асортимент медикаментів

1 березня у Кам’янському керівництво управління охорони здоров’я міської ради провело нараду з представниками найбільших мереж аптек щодо забезпечення життєво необхідних препаратів та товарів медичного призначення.

Больше

Кам`янська міська рада звертається до керівництва країн світу з проханням закрити небо над Україною

Депутати Кам‘янськоі міської ради на підтримку прохання Президента України підписали звернення до президентів США, Франції, Німеччини, Прем‘єр-Міністра Великобританії, Генерального Секретаря НАТО, урядів та парламентів країн членів НАТО щодо закриття неба над Україною.

Больше

Розклад маршруток: Лівий берег Кам’янське — Дніпро (актуальний графік)

Місцевий перевізник оголосив про новий розклад маршруток до Дніпра.

«Хочемо надати інформацію щодо пасажирських перевезень, які здійснює фірма «Експрес2001» за маршрутом «Кам’янське: Мир» — «Дніпро: Цирк», — повідомили в компанії.

Больше

Голова військової районної адміністрації заявив про поширення у Кам’янському матеріалів, що підривають авторитет влади

Олег Гапіч, начальник Кам’янської районної військової адміністрації Дніпропетровської області, керівник району територіальної оборони Кам’янського району, звернувся до мешканців Кам’янського району:

Больше