Футбол: «Десна» витіснила «Динамо» з другого місця в чемпіонаті

Чернігівська «Десна» витіснила київське «Динамо» з другого місця в чемпіонаті.

«Десна» на домашньому полі розбила «Колос» з рахунком 5:1 і набрала 55 очок за три тури до кінця змагань. Кияни мають стільки ж, але поступаються команді з Чернігова за додатковими показниками.

Больше

Футбол: «Динамо» поступилось «Шахтареві» 2:3

Футбольний матч 29-го туру чемпіонату України між двома провідними нині клубами «Динамо» (Київ) і «Шахтар» (Донецьк), що відбувся на НСК «Олімпійський» у Києві, завершився новою перемогою дострокових чемпіонів із Донецька з рахунком 2:3.

Больше

Команда Джоковича заявила, що у першої ракетки світу та його дружини немає COVID-19

Перша ракетка світу, серб Новак Джокович та його дружина отримали негативний тест на корнавірус. Про це його команда повідомила 2 липня – через 10 днів після того, як з’явилося повідомлення, що вони захворіли на COVID-19.

Больше

Дух олімпізму в наших генах

У Кам’янському 23 червня на майданчику лівобережного футбольного комплексу «Надія» за підтримки  міського голови Андрія Білоусова відбувся спортивно-масовий захід «Олімпійські ігри», присвячений Міжнародному Олімпійському дню.

Больше

Футбол: «Ворсклу» вивів до фіналу Кубка України 16-річний воротар

Полтавська «Ворскла» здобула вольову перемогу над «Маріуполем» у півфіналі Кубка України в матчі, який відбувався на Донеччині. Одну з головних ролей у перемозі полтавців відіграв 16-річний воротар Павло Ісенко.

Господарі вийшли вперед на 37-й хвилині, коли м’яч після рикошету опинився у воротах полтавчан. На 79-й хвилині з пенальті рівновагу відновив Кане – 1:1.

Гра перейшла в овертайм, який завершився без забитих м’ячів.

Перед серією пенальті на полі у складі «Ворскли» вийшов 16-річний Ісенко. Воротар полтавців відбив удари Кулакова, Ігнатенка та Корнієнка, дозволивши команді виграти серію пенальті та пробитися до фіналу.

У фінальному матчі, який запланований на 8 липня у Львові, «Ворскла» зіграє з київським «Динамо».

Больше

Футбол: «Зоря» обіграла «Десну» в матчі за третє місце в чемпіонаті

Луганська «Зоря» на виїзді обіграла чернігівську «Десну» в матчі за третє місце в чемпіонаті України з футболу.

У складі «Зорі» відзначилися Владислав Кочергін (6 хвилина) та Богдан Михайличенко (55 хвилина).

«Десна» відіграла один м’яч з пенальті на 98-й хвилині. Одинадцятиметровий удар реалізував Денис Фаворов.

За хвилину до цього другу жовту картку отримав захисник Євген Чеберко, який зіграв рукою у власному штрафному майданчику.

20 червня донецький «Шахтар» достроково став чемпіоном України, обігравши «Олександрію». За ним ідуть «Динамо» та «Зоря» (по 52 очки). Втім, київська команда має гру в запасі – на 22 червня запланований матч з «Колосом».

«Десна» йде четвертою з 49 очками. «Олександрія» замикає п’ятірку лідерів з 43 заліковими пунктами.

Больше

Турнір справжніх сучасних Робінгудів

У місті Дніпро 27 червня пройде турнір зі стрільби з лука. Долучитися до змагань запрошують колишніх військових з родинами.

Турнір пройде на території педагогічного коледжу Дніпровської академії неперервної освіти. Учасники змагатимуться в трьох категоріях – чоловіки, жінки і діти.

Такі турніри зі стрільби з лука стали вже приємною традицією. Це не стільки змагання, скільки відпочинок і родинне свято. Цього року знову запрошуються учасники АТО / ООС, їх рідні і волонтери, які можуть приєднатися і цікаво провести вихідний день, — повідомляють в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА.

Збір учасників о 10:00 за адресою: м. Дніпро, просп. Олександра Поля, 83. Попередній запис по телефону: 068 679 89 61.

Больше

УЄФА вирішив, коли відновляться матчі єврокубків

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) збирається дограти матчі єврокубків – Ліги чемпіонів та Ліги Європи, у серпні. Про це повідомляє сайт УЄФА.

7 і 8 серпня зіграють матчі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів. Матчі чвертьфіналу відбудуться 12-15 серпня, півфіналу – 18-19 серпня, фінал – 23 серпня. І у чвертьфіналі, і в півфіналі буде зіграно лише по одному матчі. Всі ігри починаючи з ¼ відбудуться у Лісабоні. Жеребкування відбудеться 10 липня.

Матчі Ліги Європи відновляться 5 і 6 серпня також на стадії 1/8. Вони відбуватимуться у Німеччині. Чвертьфінали зіграють 10-11 серпня, півфінали – 16-17 серпня, а фінал запланували на 21 серпня.

Міста, визначені господарями фіналів цих турнірів у 2020 році, прийматимуть їх наступного року.

Матчі в Лізі чемпіонів були відкладені через пандемію COVID-19 посеред етапу 1/8 фіналу. Чотири команди («Атлетико» Мадрид, «Парі Сен Жермен», «Аталанта» та «Лейпциг») вже здобули путівки до чвертьфіналу змагань.

У Лізі Європи змагання також зупинилися на стадії 1/8 фіналу. Приміром, останній представник України в єврокубках цього сезону, донецький «Шахтар», встиг на виїзді виграти у німецького «Вольфсбурґа» (2:1), але матч-відповідь у Харкові провести вже не зміг.

Больше

Тенісисти обурені рішенням організаторів US Open провести турнір із обмеженнями

Кілька провідних тенісистів світу висловили незгоду з рішенням організаторів відкритого чемпіонату США провести турнір із обмеженнями, викликаними поширенням коронавірусної інфекції.

Зокрема, другий номер світового рейтингу, румунка Сімона Халеп передала через свою речницю, що її участь у US Open за того рівня обмежень, до якого планують вдатися на турнірі, є «вкрай малоймовірною». Тренер Халеп Даррен Кейхіл минулого тижня заявив, що вимоги є «неймовірно важкими».

Перші ракетки світу серб Новак Джокович та австралійка Ешлі Барті, переможець US Open-2019 іспанець Рафаель Надаль також висловлювали занепокоєння запропонованими умовами. Ще один відомий тенісист, австралієць Нік Кірйос назвав організаторів турніру «егоїстичними».

Тенісна асоціація США (USTA) отримала дозвіл для проведення турніру в Нью-Йорку у заплановані ще до початку епідемії COVID-19 терміни ¬– з 31 серпня до 13 вересня. Першою умовою є проведення змагання без присутності вболівальників.

Губернатор Нью-Йорка Ендрю Куомо заявив, що USTA вживатиме «надзвичайних запобіжних заходів» для захисту гравців, включно з посиленим тестуванням, додатковим прибиранням, додатковим простором для роздягалень та спеціальним житлом.

Через пандемію у 2020 році вже не відбулися відкритий чемпіонат Франції, Вімблдонський турнір та сотні інших тенісних змагань.

Больше

Гандбол: Україна зіграє проти Росії у відборі до Євро-2022

Чоловіча збірна України з гандболу дізналася суперників по групі у відборі на Євро-2022. «Синьо-жовтим» протистоятимуть збірні Росії, Чехії та Фарерських островів.

Як пояснив президент Федерації гандболу України Андрій Мельник, завданням збірної є вихід із підгрупи.«Усіх непокоїть питання: де і як ми будемо грати проти збірної Росії. Гадаю, наші друзі білоруси нам не відмовлять, і ми зіграємо проти Росії в Білорусі», – сказав Мельник телеканалу XSPORT.

Усього за результатами жеребкування було утворено вісім груп по чотири команди, з яких на Євро вийдуть по дві збірні з кожного квартету, а також чотири найкращі команди, які посядуть треті місця.

На Євро-2022 уже кваліфікувалися господарі турніру – команди з Угорщини та Словаччини, чемпіон Європи 2020 року Іспанія, а також Хорватія як фіналіст Євро-2020.

Кваліфікація проходитиме з листопада 2020 року до травня 2021 року.

Фінал Євро-2022 запланований в Угорщині і Словаччині з 13 до 30 січня.