Бокс: українець Редкач покусав опонента, але програв в елімінаторі за пояс WBC

Український боксер Іван Редкач програв бій-елімінатор за пояс Світової боксерської ради (WBC) у напів середній вазі (до 66,7 кілограма).

Больше

Кубок світу з біатлону, мішана естафета: 10-е місце України – і дискваліфікація

На шостому етапі Кубка світу з біатлону у змаганні в мішаній естафеті команда України прийшла до фінішу лише десятою – а потім була взагалі дискваліфікована.

Больше

У Поклюці завершилась одиночна змішана естафета, Україна – п’ята

У словеньскій Поклюці на шостому етапі Кубка світу з біатлону одиночна змішана естафета завершилася для України п’ятим місцем.

Больше

Australian Open: Світоліна не змогла повторити минулорічний результат

Українська тенісистка Еліна Світоліна програла у третьому колі турніру серії «Великого Слему» Australian Open.

У матчі за вихід до 1/16 українка у двох сетах поступилася представниці Іспанії, 32-й ракетці світу Ґарбінє Мугурусі – 1:6, 2:6.

Больше

Біатлон: тренери збірної України назвали склади естафет

Тренерський штаб збірної України за підсумками перших двох змагальних днів у словенській Поклюці визначив склад змішаних естафет на шостому етапі Кубка світу.

Больше

Біатлон: Юлія Джима стала найкращою серед українок в індивідуальній гонці

Юлія Джима стала найкращою серед українських біатлоністок в індивідуальній гонці, яка відкривала жіночу програму на шостому етапі Кубка світу в словенській Поклюці. З двома додатковими хвилинами киянка стала 14-ю.

Больше

Australian Open: Ястремська та Бондаренко припинили змагання у парній сітці

Українські тенісистки Даяна Ястремська та Катерина Бондаренко не змогли пробитися до другого раунду парних змагань на турнірі серії «Великого Слему» Australian Open.

Больше

Волейбол: «Хімік» знову зазнав поразки у Лізі чемпіонів

У Польщі завершився матч четвертого туру групового етапу волейбольної Ліги чемпіонів. Український жіночий волейбольний клуб «Хімік» поступився команді «ЛКС» з рахунком 1:3.

Больше

Біатлон: Артем Прима став найкращим серед українців в індивідуальній гонці в Поклюці

У словенській Поклюці індивідуальною гонкою серед чоловіків розпочався шостий етап Кубка світу з біатлону. Найкращим серед українців у класичному змаганні на дистанції 20 кілометрів із чотирма вогневими рубежами став Артем Прима. Він припустився двох промахів і фінішував 18-м. Дмитро Підручний із таким же стрілецьким результатом став 30-м, Сергій Семенов – 40-м.

Больше

Australian Open: Світоліна вийшла до третього кола

Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла до третього кола турніру серії «Великого Слему» Australian Open.

Українка в двох сетах перемогла американку Лорен Девіс – 6:2, 7:6.

Больше

Баскетбол: «Київ-Баскет» достроково виходить до плей-оф Кубка Європи ФІБА

У Києві 22 січня відбувся четвертий матч другого етапу Кубка Європи ФІБА, «Київ-Баскет» зустрівся з нідерландським «Зволле».