Мобілізація на Дніпропетровщині: як покарали ухилянта, що місяць ховався від ТЦК

У Кривому Розі на Дніпропетровщині суд покарав чоловіка, який отримав повістку, але ухилився від служби. Йому дали три роки умовно. Але це є гарантованим порятунком від небажаної мобілізації.

Читати далі

Окупанти нарощують зусилля та мають перевагу в особовому складі: Сирський перевірив обстановку на найскладніших напрямках

На Авдіївському та Куп’янському оперативна обстановка надзвичайно складна та напружена. Окупанти продовжують нарощувати свої зусилля та мають чисельну перевагу в особовому складі. Не рахуються із втратами та продовжують застосовувати тактику “м’ясних штурмів”.

Читати далі

Морські дрони атакували корабель “цезар куніков”: його знищено біля берегів тимчасово окупованого Криму

Сьогодні, 14 лютого ГУР та ЗСУ зробили українцям гарний подарунок – "цезар куніков" пішов у вічне плавання. Знищили російський великий десантний корабель чорноморського флоту держави-агресора вранці у Чорному морі. Він став 25 надводним судном на рахунку втрат рф за період повномасштабного вторгнення.

Читати далі

Посягання на честь та гідність, вимагання грошей: у Дніпрі Telegram-канал погрожує дітям

У Дніпрі та Києві з'явилися Telegram-канали з фотографіями дітей, погрозами, образливими коментарями. У них зловмисники також закликають до фізичного й психологічного тиску. До того ж адміністратор одного з каналів пропонує можливість видалення ганебних повідомлень за гроші.

Читати далі

У Дніпрі call-центр виманив в українців з Польщі мільйон гривень: учасників судитимуть за двома статтями

Учасники злочинної організації у Дніпрі шахрайським методом заволоділи коштами українців, котрі тимчасово проживають у Польщі. Встановлено 11 потерпілих, сума завданих їм збитків – мільйон гривень.

Читати далі