Після кожного дощу тут одна картина: Дніпро знову накрило водою
Проспект Миру у Дніпрі знову затопило після дощу. Проїжджа частина перетворилася на «озеро».
У Дніпрі вранці 18 червня після нічної зливи вкотре підтопило ділянку проспекту Миру між будинками №17, №13 та №25. Вода на дорозі накопичилася настільки, що автомобілі змушені долати фактично затоплену ділянку.
