В Камʼянському пройшов чемпіонат міста з футболу у лізі “А”

У Кам’янському на стадіоні 18-ї школи на Черемушках 8 жовтня продовжилися ігри осінньої першості міста з футболу. Грали команди ліги «А» – «Академія футболу Кам’янського» та «Рапід».

У першому таймі перевагу мали «академіки». «АФК» забила 2 м’ячі у відповідь у ворота «Рапіда», перший тайм так і закінчився. Але після перерви оборона «Рапіда» зовсім розклеїлася, чим скористалися «академіки».

Ближче до кінця зустрічі рахунок став – 9:0 на користь «АФК». Атаки «Рапіда» були нечисленними і легко припинялися захистом «АФК», хоча буквально за кілька хвилин до фінального свистка арбітра «Рапід» все ж таки було винагороджено. «Рапід» зумів довести свою атаку до логічного завершення і все ж таки забив м’яч у ворота. Матч закінчився із рахунком 9:1 на користь «АФК».