Які роботи з благоустрою проводяться в Камʼянському

Попри всі труднощі влада Камʼянського працює та забезпечує порядок у місті. Комунальні працівники роблять його чистим та впорядкованим задля комфорту кам’янчан та вимушених переселенців, яких у Кам’янському близько 25 тисяч.

Больше

Дитячий футбольній школі «Надія» виповнилося 30 років

З 8 по 30 жовтня в Кам’янському пройшов турнір з футболу серед дитячих команд міста 2012 та 2013 років народження. Шість команд змагались на стадіоні «Надія» у форматі 8+1. Змагання були присвячені 30-ти річчю з дня відкриття комунального закладу «Дитячо – юнацька футбольна школа «Надія».

Больше

У Кам’янському батькам маленьких дітей безкоштовно видаватимуть суміш для годування

З 31 жовтня мешканці Кам’янського, які мають на вихованні дітей віком від 6 місяців до 4 років, зможуть безкоштовно отримати суху суміш для годування. Про це повідомили в міській раді Камʼянського.

Больше

З 1 листопада в Кам’янському на дві години будуть вмикати вуличне освітлення

Згідно з рішенням штабу оборони Кам’янського району, з 1 листопада в місті вмикатимуть зовнішнє освітлення з 17:00 до 19:00, щоб забезпечити максимальну зручність людям, які повертаються з роботи додому. 

Больше

В Музеї історії Камʼянського провели уроки пам’яті

До 79-х роковин вигнання нацистських окупантів з Камʼянського, яке відбулося 25 жовтня 1943 року, наукові співробітники Музею історії Кам’янського провели низку уроків історичної пам’яті «Осінь 1943 року в історії міста» та «Чорносвитники» у боях за визволення міста від нацистських загарбників».

Больше

28 жовтня в Камʼянському пройшла позачергова сесія міської ради

Основними питаннями засідання стали рішення, спрямовані на забезпечення життєдіяльності територіальної громади, а також стабільну роботу житлово-комунальних підприємств і департаментів міської ради.  

Больше

Центр молодіжних ініціатив Камʼянського провів заняття в межах проекту “Феєрія мистецтва”

Центр молодіжних ініціатив продовжує дарувати гарний настрій дітям та молоді Кам’янського. Проєкт «Феєрія мистецтва» реалізується в межах програми ТРИМАЙ, що здійснюється громадською організацією YouthUp та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в межах програми СПІЛЬНО: Молодь». 

Больше