У Кам’янському вже найближчим часом закінчиться реконструкція дитячого садочка “Орлятко”

13 березня Кам’янське з робочим візитом відвідав начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак. Очільник області провів огляд деяких інфраструктурних об’єктів, які є важливими для життя та розвитку Кам’янського району. На одному з них нещодавно було встановлено генератори від Міжнародної організації з міграції, агентства цивільного захисту Німеччини та уряду Канади. Начальник ОВА надав низку доручень і завдань з питання забезпечення життєдіяльності та обороноздатності Кам’янського району.

Читати далі

Камʼянчанка Марина – доброволиця Гвардії наступу

На Дніпропетровщині триває рекрутингова кампанія до Гвардії наступу. Як проходить набір, проінспектував очільник регіону. Сергій Лисак навідався до ЦНАПу Кам’янського. Від самого ранку тут працюють представники поліції, Нацгвардії та прикордонної служби. Добровольців вони приймають сім днів на тиждень. Кандидатів чимало. Серед них й місцева жителька Марина.

Читати далі

В Камʼянському завершуються роботи з ліквідації наслідків ракетного удару

Минулого тижня через російську атаку в Кам’янському вибуховою хвилею було вибито вікна в Південному районі.

Комунальники міста одразу розпочали ліквідацію наслідків удару. Як повідомив директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради Дмитро Губський, буквально протягом одного-півтора днів було відновлено всі 34 вікна у квартирах. Інтенсивно ведеться відновлення вікон у під’їздах на сходових майданчиках – їх було пошкоджено понад 150. На сьогодні залишилося відновити вікна лише в одному будинку, всі інші вже засклені.

Читати далі

У Кам’янському вшанували пам`ять Тараса Шевченка

Сьогодні, 9 березня, виповнилося 209 років з дня народження прозаїка, поета, художника, філософа, фундатора української нації і навіть пророка, людини універсальних обдарувань та інтересів – Тараса Григоровича Шевченка. Уранці представники міської влади та молоді поклали квіти біля його пам’ятника, а вдень у музеї історії міста відбулося Шевченківське свято, на якому згадували життя та творчість Великого Кобзаря.

Читати далі

Педагоги Кам’янського провели онлайн-зустріч з польськими колегами

9 березня відбулася довгоочікувана онлайн-зустріч педагогів Кам’янського з польськими освітянами з міста Кельце. На ній обговорювались важливі питання, які стосуються системи освіти та можливої співпраці із зарубіжними колегами. 

Читати далі

В Камʼянському комунальники продовжують весняне прибирання

Комунальні працівники Камʼянського продовжують прибирати місто після зими. Сьогодні, 9 березня, техніку та підмітаючих  вулиці комунальників можна було побачити на проспектах Стуса та Свободи. Зі свого боку служби колії комунального підприємства «Транспорт» проводили прибирання проїжджої частини на проспекті Шевченка.

Читати далі

У Кам’янському почали ремонтувати дорогу на Ювілейному проспекті

У Камʼянському тривають поточні ремонти пошкодженого за зиму дорожнього покриття.

Сьогодні, 9 березня, працівники дорожньої служби приступили до ліквідації дефектів полотна на Ювілейному проспекті, – повідомили в Департаменті ЖКГ та будівництва міської ради Камʼянського. 

Читати далі

Музей історії міста Кам’янського отримав зарядну станцію

Нову зарядну станцію Музей історії міста Камʼянського отримав від House of Europe. Музей продовжують посилювати, враховуючи різні екстремальні ситуації. Про нове отримання  у цьому напрямі повідомила директор музею Наталія Буланова.

Читати далі