У Кам’янському пройшов турнір із стрітболу

11 вересня на базі СК «Прометей» пройшов турнір зі стрітболу серед аматорських команд міста, присвячений Дню фізичної культури та спорту, організувала та провіла його КУ «Спорт для всіх».

Учасниками спортивного свята стали 18 команд шанувальників гри у баскетбол 3х3 у двох вікових категоріях: молодь віком від 14 до 17 років та дорослі 18+. Турнір відкрила директор міського центру «Спорт для всіх» Світлана Наволочко.

Команди до 17 років грали за змішаною системою. У фінал пройшли чотири команди, які зіграли за круговою системою та після напруженої боротьби показали результати:

І місце – команда ККфВ-1 (капітан Лисяк Данило),

ІІ місце  — команда «Термінатори» (капітан Кудрявцев Давид),

ІІІ місце – команда «Хрущі» (капітан Бобровський Григорій).

Серед дорослих, у віковій категорії 18+, які зіграли за круговою системою, найкращими командами стали:

І місце – команда «Журавлинний сироп»(капітан Сухопар Юрій),

ІІ місце – команда «Марко Поло» (капітан Гриб Іван),

ІІІ місце — команда «Строяк 2.0» (капітан Турчин Євген).

Привітали переможців та призерів змагань та вручили їм кубки, медалі, дипломи та грамоти – директор міського центру «Спорт для всіх» Світлана Наволочко та директор СК «Прометей» Анатолій Івашина.