У Кам’янському пройшов фінальний матч Осіннього чемпіонату міста з футболу

8 жовтня у Кам’янському на стадіоні ДЮСШ №2 пройшов фінальний матч Осіннього чемпіонату міста з футболу у Лізі Б.

На полі зустрілися команди «Дніпровські вовки» та «Союз-Сталь».

«Дніпровські вовки» вже в першому таймі забили у ворота суперників 4 м’ячі, а в другому таймі додали ще 3. Загальний рахунок – 7:0 на користь «Дніпровських вовків», і вони стали чемпіонами Ліги Б Кам’янського.

Голова Федерації футболу міста Едуард Коряк привітав обидві команди із завершенням турніру та зазначив, що «Союз-Сталь» має всі шанси взяти реванш у майбутньому чемпіонаті Кам’янського з футзалу, який стартує 16 жовтня. «Дніпровським вовкам» Коряк побажав подальших перемог і зазначив, що з таким сильним резервом «вовки» можуть заявлятися на наступний турнір двома складами. Також Коряк підкреслив, що «Дніпровські вовки» — це нове ім’я у футболі Кам’янського, і він сподівається, що ця команда ще не раз голосно заявить про себе.

Едуард Коряк також повідомив, що Федерація футболу Камʼянського планує обов’язково провести матч на суперкубок Кам’янського між переможцями Ліги А та Ліги Б.