Спортсменки з Кам`янського здобули право на участь у Кубку світу з фігурного катання на роликових ковзанах

П’ять кам’янських фігуристок з катання на роликових ковзанах повернулись з турніру гран-прі «Diamond Skate Trophy» 2022, який проходив 4-5 червня в Італії. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту.

Вихованки Громадської організації «Фігурне катання на роликових ковзанах» за результатами змагань здобули 4 срібних медалі, одна спортсменка посіла 4 місце. Також спортсменки здобули право на участь у ХХІ Кубку світу «World open WIFSA», що проходитиме у Франції 7-10 липня.

Наразі спортсменки готуються до важливих змагань – вперше в історії України спортсменки Кам’янського боротимуться за перемогу у міжнародному турнірі класу MSP «Memorial L.Luping», який відбудеться 23-26.06.2022 в Італії.