Біатлон: збірна України здобула «бронзу» в одиночній змішаній естафеті на чемпіонаті Європи

Збірна України, яка складалася з Анастасії Меркушиної та Руслана Ткаленка, здобула бронзову нагороду в одиночній змішаній естафеті на чемпіонаті Європи з біатлону, що триває в білоруських Раубичах. Українська команда перебувала серед лідерів упродовж усієї дистанції, але після останньої стрільби Ткаленко вийшов третім, слідом за норвежцем та німцем.

Боротьбу за «золото» нав’язати Руслан Ткаленко вже не міг, але за «срібло» Юстусом Штрелоу поборовся, щоправда, без успіху.

«Бронза» в одиночній змішаній естафеті стала для «синьо-жовтих» третьою на Євро-2020. У перший день змагань у суперспринті Дмитро Підручний фінішував третім, а Олена Підгрушна – другою. В скарбничці українців наразі бракує лише «золота». Змішана естафета в складі чотирьох біатлоністів стартує в Раубичах о 16:00.