Кам’янське готується до пом’якшення карантину
Днями міський голова Кам’янського Андрій Білоусов разом із заступниками і помічниками з департаменту ЖКГ та інших служб провели об’їзд міста.
Днями міський голова Кам’янського Андрій Білоусов разом із заступниками і помічниками з департаменту ЖКГ та інших служб провели об’їзд міста.
Нещодавно лікарні Дніпропетровщини отримали 5 сучасних рентген-апаратів. На придбання цієї медичної техніки з обласного бюджету було виділено 7 900 000 грн.
Відомо, що придбані цифрові рентген-апарати – латвійського виробництва. Їхня портативність дає можливість лікарям дослідити стан здоров’я пацієнта просто біля ліжка хворого і одразу ж визначити результат, роздрукувавши якісний знімок.
Ще з 2015 року Кам’янське, за ініціативи міського голови Андрія Білоусова, приймає участь в Програмі розвитку муніципальної інфраструктури України, яка фінансується Європейським інвестиційним банком (ЄІБ).В рамках цієї Програми місто реалізує субпроєкт з реконструкції будівель бюджетної сфери: школи, лікарні, дитячі садки, ДЮСШ.
Від перших днів карантину до подолання проблем, спричинених пандемією, долучилися численні волонтери з громадських організацій, закладів освіти, спортсмени, фермери, військові.
Днями представники Приватного акціонерного товариства «Дніпровський коксохімічний завод» передали 2100 експрес-тестів Центру первинної медико-санітарної допомоги №3. В умовах, коли на наявність вірусу необхідно перевіряти людей з симптомами пневмонії та коронавируса, а також всіх контактних людей, тести вкрай необхідні.
У Кам’янському зареєстровано ще один лабораторно підтверджений випадок Covid-19, про це повідомив міський голова Андрій Білоусов.
У Кам’янському, де творчо працюють два сценічних майданчика міського академічного театру, не є дивним наявність роботи ще одного: камерного і експериментального – театру-студії «Десятий квартал».
Мер Кам’янського Андрій Білоусов вручив документи першим десяти атовцям з Кам’янського, які підтверджують їхнє право володіти земельними ділянками, які знаходяться у селі Сотницьке на території Петриківської ОТГ, що розташоване поруч з Кам’янським. Планується, що тут виділять близько 500 таких земельних ділянок для наших захисників Батьківщини.
Розуміючи проблеми приватного підприємництва, чимало представників місцевого самоврядування вирішили піти назустріч малому та середньому бізнесу, шукаючи хоча б мінімальне полегшення для його виживання у подальшому.
Добрі новини надходять з 7-ої міської лікарні. Там повіністю одужали від коронавірусної інфекції два пацієнти. Це співробітники Дніпровського металургійного комбінату, яких раніше перевірили на коронавірус через захворювання на пневмонію.
Обмежувальні заходи вже стали частиною життя українців. Цього року вперше на Великдень були богослужіння в закритому режимі, а тепер було прийнято рішення змінити й іншу традицію українців – тиждень поминання померлих родичів та відвідування кладовищ прийдеться перенести на потім. Обласна і міська влада вводить обмеження доступу до кладовищ до завершення карантину.
Сучасні реалії життя і складні умови карантину, в яких опинилися мешканці Кам’янського, змушують шукати нестандартні рішення менеджерами комунальних установ міста задля ефективного господарювання.