Акційний депозит «В Яблучко!» під 19% річних та + 3% на ЗСУ. Акція закінчується! Встигніть до 01.12.23

РАДАБАНК продовжує дивувати Акціями. Акційний депозит «В Яблучко!» під 19% річних та + 3% на ЗСУ.

Шукаєте найвигідніший спосіб накопичити та примножити власні кошти? РАДАБАНК має рішення.

Читати далі

Юридична та соціальна допомога для родин військовополонених, зниклих безвісти та загиблих: виїзна зустріч у Дніпрі

30 листопада 2023 року Центральний регіональний центр Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими проведе виїзну зустріч з родинами у Дніпрі.

Читати далі

«Як зберегти життєву силу, переживаючи невизначеність»: практичний захід для родин військовополонених, зниклих безвісти та загиблих

29 листопада 2023 року Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими спільно з Асоціацією ресурсної психології проведе у Дніпрі практичний захід для родин військовополонених, зниклих безвісти та загиблих.

Читати далі

Радабанк продовжує дивувати акціями. Акційний депозит «В яблучко!» під 19% річних та +3% на ЗСУ

Шукаєте найвигідніший спосіб накопичити та примножити власні кошти? РАДАБАНК має рішення.

З 01.11.2023 по 01.12.2023 розміщуйте кошти на депозиті «В ЯБЛУЧКО!» в гривні терміном на 3 місяці та отримайте 19% річних та + 3% на ЗСУ, а РАДАБАНК перерахує 3% річних за відповідний період, від суми депозитів, що були залучені під час акції, на підтримку ЗСУ.

Читати далі

Дніпропетровщина отримала партію підручників шрифтом Брайля

Дніпропетровщина отримала чергову партію підручників для дітей з порушеннями зору. Вони надруковані шрифтом Брайля. Навчальна література з основних предметів 6 класу за програмою Нової української школи.

Читати далі

«Час здоров’я та спорту»: у Кам’янському відбувся традиційний захід

Перший день серпня активна молодь Кам’янського провела спортивними активностями та чудовим настроєм. І навіть неймовірна спека, яка змінилася зливою, не завадила присвятити декілька годин здоровому образу життя.

Читати далі

У Кам’янському відбувся благодійний фестиваль вуличної музики

29 липня у Лівобережному парку Кам’янського пройшов благодійний фестиваль вуличної музики «Музика лікує». Фестиваль тривав декілька годин та зібрав учасників із різних куточків України. Кожен, хто вміє співати чи грати на музичних інструментах і хоче показати себе, міг створити чудову атмосферу та підняти настрій глядачам.

Читати далі