Заработок на чужих платежных картах – ответы на все вопросы

Многие считают, что только они, зная пин-код своей карты, могут распоряжаться средствами, находящимися на ней. Не самом деле, они даже не подозревают, насколько ущербна и слаба защита, кажущаяся монументальной.

Больше

Перевірки магазинів у Кам’янському

У Кам’янському триває карантин і діють обмежувальні заходи. З метою недопущення розповсюдження коронавіруса серед мешканців міста представники Держпродспоживслужби постійно слідкують за дотриманням санітарних норм і умов карантину серед населення. Нещодавно вони здійснили перевірку низку магазинів, щоби з’ясувати як вони дотримуються вимог карантину. Разом з поліціянтами Кам’янського вони перевіряли і продавців і покупців в працюючих крамницях.

Больше

Новий намет біля 7-ої міської лікарні вже функціонує

Як ми повідомляли раніше, на засіданні спеціального оперативного штабу, який створено задля швидкого реагування на небезпеки розповсюдження коронавірусу в Кам’янському і очолюваного міським головою Андрієм Білоусовим, була озвучена обіцянка міської влади допомогти облаштувати наметовий пункт для наших рятівників зі служби ДСНС, що мав би допомагати медикам з 7-ої міської лікарні діагностувати і сортувати пацієнтів. 

Больше

Кам’янське: штрафних протоколів складено майже на мільйон гривень

Протягом карантину, запровадженого Кабміном від 12 березня для запобігання поширенню коронавируса, поліція Кам’янського склала 58 протоколів за ст.44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Варто нагадати, що чинна стаття називається «Порушення правил щодо карантину людей». Вона діє в Законі України №530-IX від 17.03.2020 р.  Для звичайних містян (фізичних осіб) вона передбачає штраф у розмірі від 17 000 грн. до 34 000 грн. Окремі штрафні санкції для посадових осіб: від 34 000 грн. до 170 000 грн.

Больше

Весняне Кам’янське напередодні Свята

Після зимового періоду, перед Пасхою, настає час прибратися у своїй хаті. Сховати вже непотрібні зимові речі у шухляду, змінити розташування речей в кімнатах, які більш відповідають весняним потребам, вимести зимовий настрій і сміття, помити вікна задля кращого сонцесприйняття.

Больше

Карантин : засідання спеціального штабу у Кам’янському

Засідання спеціального штабу відбулося 31 березня під керівництвом Кам’янського міського голови Андрія Білоусова задля оперативного реагування та напрацювання нових рекомендацій для Кам’янського в умовах карантину, що введений через розповсюдження коронавірусу Соvid-2019. Також було проаналізовано поточний стан справ, запобіжних заходів у боротьбі з пандемією.

Больше

Опалювальний сезон у Кам’янському вже завершено

Відповідно до рішення №112 від 30.03.2020 року «Про припинення постачання теплової енергії в 2020 році», яке було ухвалено виконавчим комітетом Кам’янської міської ради, керуючись і беручи до уваги наказ Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 16.12.2010 №511 та з метою зменшення витрат природного газу теплопостачальних підприємств міста на потреби опалення було вирішено завершити опалювальнй сезон в Кам’янському.

Больше

Готуються госпітальні бази Дніпропетровщини

Як повідомили в Дніпропетровській ОДА, днями
було визначено 17 госпітальних баз Дніпропетровщини, де лікуватимуть пацієнтів з ускладненнями від коронавІруса.  Госпітальні бази визначали згідно з вимогами Міністерства охорони здоров’я і головного санітарного лікаря України.

Головною умовою для облаштування госпітальної бази повинна була бути наявність не менше 3-4 апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ), проведений в реанімаційні бокси кисень і спеціальні ліжка. А ще мінімум чотири анестезіолога і інфекціоніста.

На рівні обласних структурних підрозділів визначені заклади, де надаватимуть допомогу хворим на коронавірусне захворювання . Також розглядається питання поповнення бригад, що зможуть надавати ту чи іншу медичну допомогу, в тому числі і в відділеннях інтенсивної терапії.

На сьогодні, крім Дніпровської міської лікарні №21 та Криворізької інфекційної лікарні, облаштують відділення ще в 15 медичних установах. Зокрема, Синельниківську ЦРЛ, Новомосковську, Павлоградську, Першотравенску, Нікопольську міські лікарні. Задіяно також і 7-му міську лікарню Кам’янського.

Разом з тим, у Дніпрі визначили шість госпітальних баз. До них додали обласну лікарню ім. Мечникова, де працюють близько 70 професійних анестезіологів і реаніматологів. Сюди доставлятимуть важких пацієнтів.

«Ми вирішили розмістити в лікарні Мечникова резервну базу. Будемо рятувати хворих на коронавірус людей, — розповів головний лікар ОКЛ ім. Мечникова Сергій Риженко. — Є реанімаційні відділення з підведеним киснем, 70 навчених фахівців. У 2009-2010 роках ми вилікували понад 400 пневмоній. Найнижчий відсоток летальності переконав керівництво області вибрати наш медичний заклад ».

Основною для допомоги дітям визначена шоста дитяча міська лікарня Дніпра. Як резервну розглядають і Дніпропетровську обласну дитячу лікарню.
У регіоні працюють 700 лікарів-анестезіологів. Вони отримають необхідне навчання і чіткі медичні протоколи з лікування пацієнтів COVID-19.

Больше

Шановні друзі!

З нагоди Міжнародного дня театру щиро вітаю всіх, чиє життя пов’язане з театральною сферою!

Незважаючи на сучасний прогрес театр залишається тим місцем де можна відпочити душею, адже саме театральне мистецтво дарує нам незабутні емоції, радість та натхнення.

Больше