На Дніпропетровщині увʼязнили голову Обухівської селищної ради Василя Гезя

Ще у 2020 році Голові Обухівської селищної ради Василю Гезю було повідомлено про підозру у розкраданні бюджетних коштів. За даними слідчих, голова селищної ради вступив у змову з посадовими особами ТОВ «Дорожне управління спецавтодор» в 2019-2020 рр.

Читати далі

Dragon Money: отзывы и игры, за которые платят деньги

Отзыв пользователя «Ф» о платформе Драгон Мани: “На днях выяснил, что играю на Dragon Money год. Юбилей стал хорошим поводом, чтобы поделиться своим опытом и тем, как Драгон Мани изменил мою жизнь. Возможно, отзыв будет полезен тем, кто сомневается в честности казино.

Читати далі

Лучшие слоты онлайн: как заработать деньги на азартных играх

Азартные игры — это, в первую очередь, удача. Никто не может предугадать, какую комбинацию выдаст игровой автомат на деньги. За формирование игровых комбинаций в онлайн слотах отвечает генератор случайных чисел. Сорвет игрок куш или потеряет деньги — определит его удача. Однако, можно помочь фортуне стать более благосклонной.

Читати далі

Річниця виводу військ з Афганістану: як живуть ветерани Афгану у Кам’янському

Життя 12 молодих людей з Кам’янського забрала Афганська війна. Іменами двох загиблих офіцерів – Героя Радянського Союзу старшого лейтенанта Олександра Стовби і майора Анатолія Воробйова – названі вулиці міста. А загалом участь у боях в тій країні взяли близько 700 мешканців міста.

Читати далі

Медики Кам’янського розповіли, як запобігти раку у дітей

Сьогодні, 15 лютого, в світі відзначають Міжнародний день дитини, хворої на рак. Цей день офіційно вважають Міжнародним днем дитини, що хвора на рак, з 2003 року. А започаткували його батьки таких дітей у 2001 році на черговій зустрічі Міжнародної конфедерації.

Читати далі

Амбулаторія у Кам’янському отримала медичне обладнання

У Кам’янському впроваджується субпроєкт з покращення умов надання первинної медичної допомоги. Його реалізує Український фонд соціальних інвестицій спільно з Банком розвитку KfW Уряду Німеччини. В рамках субпроєкту вчора, 14 лютого, амбулаторія №5 Центру первинної медико-санітарної допомоги №1 отримала чергову партію медичного обладнання.

Читати далі

Керівництво Кам’янської міської ради співчуває рідним та близьким Олександра Коробочки з приводу його передчасної смерті

В суботу, 12 лютого, передчасно пішов з життя ректор Дніпровського державного технічного університету, доктор технічних наук, професор Олександр Миколайович Коробочка.

Читати далі