Річниця виводу військ з Афганістану: як живуть ветерани Афгану у Кам’янському

Життя 12 молодих людей з Кам’янського забрала Афганська війна. Іменами двох загиблих офіцерів – Героя Радянського Союзу старшого лейтенанта Олександра Стовби і майора Анатолія Воробйова – названі вулиці міста. А загалом участь у боях в тій країні взяли близько 700 мешканців міста.

Больше

Медики Кам’янського розповіли, як запобігти раку у дітей

Сьогодні, 15 лютого, в світі відзначають Міжнародний день дитини, хворої на рак. Цей день офіційно вважають Міжнародним днем дитини, що хвора на рак, з 2003 року. А започаткували його батьки таких дітей у 2001 році на черговій зустрічі Міжнародної конфедерації.

Больше

Амбулаторія у Кам’янському отримала медичне обладнання

У Кам’янському впроваджується субпроєкт з покращення умов надання первинної медичної допомоги. Його реалізує Український фонд соціальних інвестицій спільно з Банком розвитку KfW Уряду Німеччини. В рамках субпроєкту вчора, 14 лютого, амбулаторія №5 Центру первинної медико-санітарної допомоги №1 отримала чергову партію медичного обладнання.

Больше

Керівництво Кам’янської міської ради співчуває рідним та близьким Олександра Коробочки з приводу його передчасної смерті

В суботу, 12 лютого, передчасно пішов з життя ректор Дніпровського державного технічного університету, доктор технічних наук, професор Олександр Миколайович Коробочка.

Больше

У Кам’янському відбудуться заходи до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

У Кам’янському відбудуться заходи, приурочені до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні. Міський голова Кам’янського Андрій Білоусов затвердив заходи з організації та відзначення у місті цієї пам’ятної дати.

Больше

Кам’янчани подали 64 проєкти на конкурс «Бюджет участі. Місто»

У Кам’янському триває цикл «Бюджет участі. Місто» 2022 року. Упродовж 2 місяців кам’янчани готували та надали громадські проєкти для участі в конкурсі. Цьогоріч змагатимуться 64 громадських проєкта.

Больше

Офіційно: У Кам’янському дистанційне навчання продовжено до 18 лютого

Як стало відомо, у Кам’янському продовжили термін дистанційного навчання для школярів до 18 лютого.

Як повідомляє відділ інформаційної діяльності Кам’янської міськради, відповідне рішення ухвалила 9 лютого на позачерговому засіданні міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Больше