ЗСУ знищили рідкісну ціль в Донецькому аеропорту (відео)

Що вдалося знищити?

Військові ЗСУ знищили автомобіль – пускову установку дронів-камікадзе "Шахед".

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Facebook-сторінку 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового походу.

У бригаді назвали ціль рідкісною – автомобіль, використовувався під мобільну пускову установку "Шахедів".

Знищення відбулося в районі Донецького аеропорту.

"Сьогоднішня рідкісна ціль – машина, що використовується як пускова установка для дронів типу "Шахед". В Донецькому аеропорту. Вперше. Допомагаємо берегти мирні українські міста від цієї пошесті", – йдеться у повідомленні бригади.

Нагадаємо, раніше підрозділи Сил безпілотних систем взяли під вогневий контроль Донецький аеропорт і повністю знищили ворожу інфраструктуру для запуску "Шахедів" на злітній смузі.