Поверталися зі збору черешні: люди в мікроавтобусі потрапили під атаку на Дніпропетровщині

На Дніпропетровщині жертвами російської атаки стали двоє людей, які збирали черешні, також 12 постраждали.

Майже 40 разів ворог атакував два райони області безпілотниками та артилерією. Про це повідомив голова Дніпропетровської військової адміністрації Олександр Ганжа.

Ворог атакував Нікополь FPV-дроном мікроавтобус:

  • Люди їхали зі збору черешні.
  • Загинули двоє людей.
  • Серед поранених – двоє 12-річних дівчат. Діти госпіталізовані в стані середньої тяжкості.
  • У медзакладах й п'ятеро дорослих: чоловіки 54 і 43 років та 46-річна жінка – "важкі".
  • Семеро постраждалих лікуватиметься амбулаторно.

Також під ударом були райцентр, Червоногригорівська, Марганецька, Покровська й Мирівська громади. Пошкоджені адмінбудівля, приватні оселі, автівки та ще один рейсовий автобус, де постраждала жінка.

"У Синельниківському районі противник завдав удару по Миколаївській та Богинівській громадах. Понівечене агропідприємство і автомобіль", – додав Ганжа.

Джерело: 056.ua