У Камʼянському продовжують оновлювати медичну інфраструктуру 

Триває оновлення медичної інфраструктури Камʼянського. Міський голова АНдрій Білоусов перевірив хід робіт у 8-й лікарні швидкої медичної допомоги та у 7-й лікарні, де зараз реалізується перша черга оновлення.

Про хід робіт розповів АНдрій Білоусов у своєму телеграм-каналі.

“Щороку ці заклади надають допомогу десяткам тисяч мешканців міста та району, а також нашим вимушеним переселенцям.

Модернізація лікарень здійснюється завдяки залученим інвестиціям від Європейського інвестиційного банку. Роботи передбачають капітальний ремонт усіх внутрішніх приміщень, утеплення фасадів, заміну інженерних мереж, а також благоустрій територій. 80% коштів надає банк у вигляді безповоротного гранту, 20% – співфінансування з міського бюджету.

Працюємо, щоб медицина в Кам’янському відповідала сучасним стандартам та забезпечувала комфортні умови і для пацієнтів, і для медичного персоналу”, – зазначив мер.