Звернення Кам’янського міського голови Андрія Білоусова з нагоди Дня вшанування Героїв Небесної Сотні
Шановні кам’янчани!
У ці дні ми вшановуємо пам’ять тих, хто став на захист ідеалів демократії.
Події лютого 2014 року назавжди увійшли в історію нашої країни та показали прийдешнім поколінням цінність єдності та згуртованості задля досягнення важливої мети – життя в розвинутій, демократичній, європейській Україні.