Боротьба за одужання пацієнтів триває
Стало відомо, що терапевтичне відділення міської лікарні №9 зачиняється на карантин, а пацієнти переводяться до 7-ї міської лікарні.
Стало відомо, що терапевтичне відділення міської лікарні №9 зачиняється на карантин, а пацієнти переводяться до 7-ї міської лікарні.
Попри тривання посиленого карантину, комунальні служби Кам’янського продовжують реалізовувати заплановані роботи з благоустрою міських територій. Здійснюються поточні ремонти, проводиться асфальтування дорожнього покриття.
Головна інформація: мешканець Кам’янського уражений коронавірусом — чоловік віком понад 40 років, який працює на Дніпровському металургійному комбінаті. Живе без родини.Наразі інфікований перебуває в Дніпрі. Він госпіталізований до лікарні № 21.
Клуб документального кіна Docudays UA «Прометей» юнацького відділу Центральної бібліотеки ім. Т. Шевченка у Кам’янському запрошує мешканців міста на 17-й фестиваль документального кіна «Docudays UA 2020» в он-лайн форматі, що присвячений темі дорослішання, правам дитини та ролі молоді в обговоренні суспільно важливих питань.
Публічні он-лайн трансляції триватимуть від 24 квітня до 3 травня включно на сайті docudays.ua після реєстрації у віртуальному кінотеатрі DOCU/SPACE.
Понад 45 дискусій правозахисної програми RIGHTS NOW!, лекцій та зустрічей з майстрами документалістики DOCU/КЛАС; розмови про життя і про кіно з режисерами фестивальних стрічок та кінокритиками.
Кам’янське перебуває на карантині і обмежувальні заходи не дозволяють нам жити повноцінним життям. Зараз у нас з’явилося багато вільного часу вдома. Соцмережі розважаються флешмобами, люди дивляться серіали, а дехто навіть читає книжки.
З метою запобігання поширенню в місті коронавірусної інфекції, санітарні лікарі і співробітники поліції Кам’янського проводять регулярні перевірки дотримання режиму 14-денної самоізоляції жителями міста, які повернулися з-за кордону. По прибуттю в місто з інших країн, після запровадження карантину, ці люди підписали інформаційну згоду на самоізоляцію і мають дотримуватися особистих зобов’язань.
Мешканці мікрорайонів Соцміста та БАМу в наступному опалювальному сезоні перейдуть з централізованого опалення на індивідуальне. Причиною цьому є технічна неможливість ТЕЦ АТ «ДніпроАзот» забезпечити теплом кам’янчан з цих районів. Міська влада тримає це питання під контролем і робить все необхідне, щоби люди взимку були в теплі і з теплом.
Як ми повідомляли раніше, в місті тривають роботи комунальних служб, які прибирають Кам’янське після зими. Фарбують, метуть, миють щоби до свята Великодня місто було свіже і весняне.
Як повідомляє Кам’янський філіал Дніпропетровської обласної станції переливання крові, за перший квартал 2020 року станція надала більше тисячи порцій донорської крові та її компонентів до лікарень Кам’янського для лікарських потреб. Запаси крові різко скоротилися через введення обмежувальних заходів, але потреби в крові тільки зростають.
Для Кам’янського нові положення Закону України №540-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямовані на забезпечення додаткових соціальних і економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)», прийнятого Верховною Радою України 30.03.2020.
ситуація виявилися критичними. Щомісяця місцевий бюджет зазнає втрат на десятки мільйонів гривень. З огляду на складність ситуації, Андрій Білоусов, міський голова Кам’янського, 3 квітня 2020р. звернувся з офіційним листом до керівництва Верховної Ради України.
Міський голова Кам’янського в своєму зверненні акцентує увагу на тому, що окремі статті прийнятого Закону вкрай негативно позначаться на фінансовій спроможності Кам’янської територіальної громади. Андрій Білоусов наголошує на тому, що «норми, зазначені в цьому Законі, призведуть до втрат бюджету м. Кам’янського орієнтовно в обсязі 65,0 млн. грн. на місяць (земельні платежі, адміністративні штрафи, єдиний податок, нерухоме майно)» і що «втрати доходів для бюджету міста Кам’янське, тільки з несплати земельних платежів, що складають 35% від загального обсягу доходів місцевого бюджету, в квітні поточного року складуть 45,0 млн. грн.».
Позачергова сесія міської ради відбулася у Кам’янському 3 квітня. Головною метою зібрання міських депутатів було швидке реагування на заходи пов’язані з епідемією коронавірусу, а також необхідна організаційна підготовка до майбутньої роботи депутатського корпусу міста дистанційно.
Для обсервации сотрудники ГСЧС развернули целый палаточный городок с рамками для дезинфекции, душевыми и раздевалками.