Біжімо від наслідків карантинних обмежень!
У Кам’янському стало доброю традицією проведення легкоатлетичних пробігів та кросів, за підтримки та участі міського голови Андрія Білоусова. На жаль, у зв’язку із карантинними обмеженнями, багато спортсменів та й пересічних містян не мали можливості займатися спортом.