Пішов з життя колишній мер Кам’янського Ярослав Корчевський

15 березня передчасно пішов з життя колишній міський голова Кам’янського Ярослав Сільвестрович Корчевський.

Кам’янський міський голова Андрій Білоусов, Кам’янська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють глибокі співчуття рідним та близьким покійного.

Читати далі

Борці з Кам’янського стали чемпіонами області

13 березня відбувся чемпіонат Дніпропетровської області з греко-римської боротьби.

Кам’янську ДЮСШ №1 на змаганнях представляли 10 спортсменів. За підсумками змагань вихованці тренерів Станіслава Харченка та Миколи Кухтенка у різних вагових категоріях здобули 2 золоті, 1 срібну та 1 бронзову нагороди.

Читати далі

Плавці з Камʼянського виступатимуть на всеукраїнських і міжнародних змаганнях

Кам’янські плавці боротимуться за перемогу на всеукраїнських та міжнародних змаганнях

У вівторок, 14 березня, мер Кам’янського Андрій Білоусов вручив сертифікат плавцям із нашого міста (вихованцям ДЮСШ №5), щоб вони могли поїхати на всеукраїнські та міжнародні змагання з плавання.

Читати далі

Камʼянчанка Марина – доброволиця Гвардії наступу

На Дніпропетровщині триває рекрутингова кампанія до Гвардії наступу. Як проходить набір, проінспектував очільник регіону. Сергій Лисак навідався до ЦНАПу Кам’янського. Від самого ранку тут працюють представники поліції, Нацгвардії та прикордонної служби. Добровольців вони приймають сім днів на тиждень. Кандидатів чимало. Серед них й місцева жителька Марина.

Читати далі

Спортсменка з Кам`янського виборола три медалі на Регіональних змаганнях з плавання у Франції

11 та 12 березня у місті Анже (Франція) вібдулися Регіональні змагання з плавання. У них взяла участь кам`янчанка Тетяна Афанасьєва, яка зараз перебуває в евакуації у цій країні.

Читати далі

В Камʼянському завершуються роботи з ліквідації наслідків ракетного удару

Минулого тижня через російську атаку в Кам’янському вибуховою хвилею було вибито вікна в Південному районі.

Комунальники міста одразу розпочали ліквідацію наслідків удару. Як повідомив директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради Дмитро Губський, буквально протягом одного-півтора днів було відновлено всі 34 вікна у квартирах. Інтенсивно ведеться відновлення вікон у під’їздах на сходових майданчиках – їх було пошкоджено понад 150. На сьогодні залишилося відновити вікна лише в одному будинку, всі інші вже засклені.

Читати далі