Кам’янські спортсмени вибороли призові місця на чемпіонаті України з тхеквандо

З 6 по 8 жовтня у Вінниці відбулися одразу два змагання з тхеквондо: Чемпіонат України серед ДЮСШ та спортивних клубів у розділах “пумсе” та “керугі” та всеукраїнський турнір класу А “Кубок президента тхеквондо ВТФ”.

В змаганнях взяли участь 650 учасників з 14 областей України. Кам’янське представляли вихованці ДЮСШ №1, №3 та №4.

Вихованка ДЮСШ №1 Приходько Дар’я посіла 2 місце у розділі “пумсе”. Гаранчук Маргарита посіла 3 місце у розділі “керугі”. Також гарні результати показали Кушніренко Анастасія та Кузьменко Марія, дівчата посіли 5 місце у  розділі “керугі”.

Тренери дівчат – Андрій Стовбан та В’ячеслав Сторчак.

Вихованці ДЮСШ №3 у складі 13 спортсменів взяли участь у двох змаганнях. На Чемпіонаті України спортсмени вибороли три призових місця: 2 місце – Кучер Артур серед молодших юнаків, Кумпан Аріанна серед юнаків. 3 місце – Буряк Данило серед кадетів.

Також непогано виступили Настека Даніела, Батищева Єва, Дворнікова Каріна, Леончук Євгенія та Матвієнко Іван, які посіли 5 місце.

На Кубку президента з тхеквондо ВТФ команда ДЮСШ№3 завоювала 8 призових місць: 1 місце – Кучер Артур, 3 місце – Гроза Мирослава, Буряк Данило, Настека Данієла, Бондарчук Максим, Флерко Олександр, Батищева Єва, Дворнікова Карина.

Тренували спортсменів Денис Марченко, Юрій Пальок та Євген Свіжевський.

Команда ДЮСШ №4 зайняла перше загальнокомандне місце.

Так, спортсмени посіли: 1 місце – 6 медалей, 2 місце – 3 медалі, 3 місце – 4 медалі.

2 командне місце посіли спортсмени столичного клубу “Арт Вей”, 3 місце – дніпровський СК “Олімп”.

Також вихованці ДЮСШ№4 гідно виступили у розділі “керугі” та показали такі результати:

1 місце – 1 медаль, 2 місце – 5 медалей, 3 місце – 1 медаль, 5 місце – 5 медалей.

Тренували спортсменів Олександр Кірпа та Роман Курись.