Камʼянчанин став призером чемпіонату світу зі змішаних бойових мистецтв

1 жовтня завершився юнацький Чемпіонат Світу зі змішаних бойових мистецтв у грецькому місті Александруполіс.

Від української федерації UF MMA на світову першість GAMMA вирушило 32 спортсмени від 8 до 18 років. Українська збірна здобула 24 нагороди (10 золотих, 9 срібних та 5 бронзових), і як результат 1 загальнокомандне місце. Українці обійшли у загальному заліку потужну команду зі США, яка здобула 20 нагород, і в тому числі 9 золотих.

Третє командне місце у спортсменів із Казахстану (17 медалей із них 5 вищої проби). Від Дніпропетровщини було троє спортсменів, серед яких був представник кам’янського СК “Адреналін” Данило Сухорук. Він гідно виступив і завоював друге місце.