Олімпійські ігри-2024: підсумки дня 9 серпня та медальний залік

Черговий змагальний день літньої Олімпіади в Парижі добіг кінця. Збірна України поповнила скарбничку нагород срібною медаллю у веслуванні.

Короткі підсумки дня і становище команд у медальному заліку – в новині РБК-Україна.

Угорець Кріштоф Рашовскі виграв марафон на відкритій воді. Він подолав 10-кілометрову дистанцію за 1:50:52.7 години. Доповнили подіум німець Олівер Клемет і угорський плавець Давід Бетлехем.

Українські веслувальниці Людмила Лузан і Анастасія Рибачок завоювали срібні нагороди в змаганні каное-двійок. Вони фінішували другими після китайського екіпажу в складі Сюй Шисяо та Сунь Мен'я.

Збірна Іспанії тріумфувала у футбольному турнірі серед чоловічих команд. У вирішальному поєдинку "Фурія Роха" дотиснула Францію в овертаймі (5:3). Двічі в додатковий час відзначився Серхіо Камельйо.

Узбек Лазізбек Муллажонов здобув золоту медаль у важкому дивізіоні боксу. Він у трираундовому поєдинку здолав представника Азербайджану Лорена Берто Альфонсо Домингеса. Усі п'ятеро суддів віддали перемогу його опоненту.

Інші фінали одним рядком

• британський скелелаз Тобі Робертс виграв "золото" в болдерінгу та важкості

• новозеландки Ліза Каррінгтон і Алісія Госкін перемогли в змаганнях байдарок-двійок на дистанції 500 м

• Якоб Шопф і Макс Лемке з Німеччини тріумфували в запливі каяків на 500 м

• чеський каноїст Мартін Фукса виграв одиночні змагання на дистанції 1000 м

• китаянка Чень Ївень перемогла в стрибках у воду з 3-метрового трампліна

• Карлос Насар із Болгарії взяв "золото" в змаганні важкоатлетів (до 89 кг)

• австрійський кайтсерфер Валентін Бонтус виграв індивідуальний фінал

• збірна Китаю перемогла в турнірі з настільного тенісу серед чоловіків

• Італія тріумфувала в жіночому велоспорті (медісон)

• бігьорл Ami з Японії виграла змагання з брейкінгу

• угорка Вівіана Мартон здобула золоту медаль в тхеквондо (до 67 кг)

• узбецький боксер Асадхуджа Муйдінхуджаєв переміг у ваговій категорії до 71 кг

• Рай Бенджамін зі США тріумфував на 400-метрівці з бар'єрами

• американка Олівія Рівз виграла змагання у важкій атлетиці (до 71 кг)

• туніський тхеквондист Фірас Катуссі завоював "золото" в категорії до 80 кг

• Ву Ю з Китаю перемогла в боксерських змаганнях у ваговій категорії до 50 кг

• алжирська боксерка Іман Хеліф тріумфувала в дивізіоні до 66 кг

Збірні США та Китаю зрівнялися за кількістю золотих нагород (по 33). Утім, американці йдуть на першій сходинці завдяки більшій кількості срібних медалей. Місце в топ-3 втримала Австралія (18 золотих нагород). Збірна України завоювала 11 медалей, зокрема три "золота".

До слова, українка Коляденко пробилася у фінал змагань з вільної боротьби.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.