Унаслідок чергових російських ударів по Дніпропетровській області постраждали двоє людей. Ворожі атаки також спричинили пожежі та руйнування.
За інформацією рятувальників, у Дніпровському та Самарівському районах росіяни завдали ударів по автозаправних станціях. Через обстріли травмувалися двоє людей.
Під ворожим вогнем також опинився Нікопольський район. Російські війська атакували Нікополь, а також Червоногригорівську, Марганецьку, Покровську міську та Покровську сільську громади.
Унаслідок одного з обстрілів спалахнула будівля спортивної школи. Пожежу оперативно ліквідували рятувальники.
У ДСНС повідомили, що всі займання, які виникли після російських атак, уже загашені.