Обращение Валентина Резниченко по случаю Дня памяти и примирения и Дня победы над нацизмом во Второй мировой

резниченко.jpg

Председатель Днепропетровской ОГА Валентин Резниченко обратился к жителям области по случаю Дня памяти и примирения и Дня победы над нацизмом во Второй мировой:

«Дорогі ветерани та жителі регіону!

Сьогодні вшановуємо тих, хто довгі шість років Другої світової боровся з нацизмом і наближав мир. Низько вклоняємося ветеранам, які пройшли крізь вогонь лихоліття, згадуємо тих, чиє життя війна обірвала передчасно.

Ми вдячні за звільнення України і порятунок усієї Європи. Ми у вічному боргу перед вами – за опалену юність, за мужність, незламність духу, патріотизм.

Сьогодні українці зі зброєю в руках знов захищають рідну землю, а Дніпропетровщина стала форпостом для всієї України. Не маємо сумніву, що ми переможемо, як 72 роки тому здолали ворога наші діди й прадіди.

Ми добре засвоїли суворі уроки історії. Докладемо зусиль, аби страшна трагедія не повторилася знову. Об’єднаймося навколо спільних європейських цінностей.

Бажаю всім добра, злагоди, родинного тепла, здоров’я, натхнення та мирного неба. Пам’ятаємо, перемагаємо!», – говорится в обращении.