Нікополь у жалобі: місто прощається з жертвами ворожої атаки

Сьогодні у жалобі й Нікополь.

Уже другий день жалоби на Дніпропетровщині за день і другий за цей місяць у Нікополі. Про це повідомив голова Дніпропетровської військової адміністрації Олександр Ганжа.

Місто прощається з трьома людьми, життя яких обірвала ворожа атака. Російський безпілотник убив:

  • 70-річного чоловіка;
  • двох жінок 44 і 47 років.

Росія цілеспрямовано тероризує мирних людей. Це черговий воєнний злочин проти цивільного населення. Уся Дніпропетровщина схиляє голову в скорботі за загиблими нікопольцями.

Співчуття рідним і близьким. Поділяємо ваш біль. Світла пам’ять усім невинним жертвам російської агресії", – написав Ганжа

Джерело: 056.ua