Влада Кам’янського перевірила якість харчування дітей у школах

7 вересня міський голова Андрій Білоусов об’їхав навчальні заклади міста на предмет організації харчування дітей. В минулому році харчування здійснювалося переважно буфетною продукцією (випічка, печиво, бутерброди, сік, молоко). У цьому навчальному році ми відновили у школах повноцінне гаряче харчування. Діти забезпечені смачною, корисною їжею. Шкільне меню збалансоване та різноманітне – рекомендоване МОЗ та розроблене за методикою шеф-кухаря Євгена Клопотенка. 

Мер зазначив, що згідно із законодавством безкоштовним одноразовим харчуванням місто забезпечує дітей з числа внутрішньо переміщених осіб та дітей пільгових категорій: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з особливими освітніми потребами, діти із малозабезпечених сімей, діти, що мають статус постраждалих внаслідок воєнних дій, діти загиблих захисників України.

«Окрім того, з метою соціального захисту учнів, рішенням виконавчого комітету Кам’янської міської ради ми затвердили додатковий перелік  категорій дітей, аби мати можливість за кошти міського бюджету частково компенсувати вартість порції та забезпечити одноразовим харчуванням всіх учнів 1-х – 4-х класів та дітей учасників бойових дій, дітей з багатодітних сімей, де виховується 3 та більше дітей, і дітей з інвалідністю.

Міська влада й надалі буде опікуватися питаннями не лише навчання, а й безпеки, корисного дозвілля та якісного харчування дітей», – зазначив Андрій Білоусов.