Нова сцена театру Кам’янського продемонструвала прем’єрну виставу

На Новій сцені театру Лесі Українки в Кам’янському відбулася прем’єра вистави «Я норм». Відпочатку, вистава була соціальним проєктом, а потім – із перформативних читань п’єси Ніни Захоженко, які проводились в укритті під будівлею Нової сцени театру, переросла в повноцінну виставу. Офіційна прем’єра відбулася 2 грудня 2022 року.

Про що вистава? 

“Я норм” – це історії чотирьох підлітків, яких повномасштабне російське вторгнення застало у Бучі. Все, що хвилювало молодих людей вчора, все, що вони цінували, чим захоплювались, водночас перекреслила війна. Обмежений простір приміщення укриття не давав можливості показати цю виставу більшій кількості глядачів, а охочих було багато. І виставу перенесли на Велику сцену.

Звісно, що збільшений простір вимагав певних корегувань постановки. Зараз, знаходячись на більшому сценічному майданчику, артисти мають можливість «додати об’єму» всій історії, а глядачі, навіть ті, які бачили виставу раніше у сховищі, можуть подивитись на неї під іншим кутом зору.

“Я дуже вдячний глядачам, які сьогодні прийшли на прем’єру. Я дякую їм за їхні емоції й оплески. Значить ми змогли розказати цю історію так, що вона людей схвилювала та запала їм у душу”, – зазначає режисер-постановник Артур Прокоп’єв.