Мер повідомив про обстріл Енергодара, є постраждалі

Енергодарський міський голова Дмитро Орлов повідомив про обстріл Енергодара з передмістя, є постраждалі.

«Внаслідок обстрілу Енергодара, який було здійснено сьогодні з передмістя – району яхт-клубу (СОТ «Волна»), в першому мікрорайоні є постраждалі серед цивільного населення», – написав він у телеграмі.

Напередодні мер окупованого Енергодара Дмитро Орлов звернувся до жителів міста із закликом до обережності через можливі провокації російських військ.

Розвідка зазначає, що обстріли російських військ пошкодили перший блок насосної станції, а також частково зруйнували пожежну частину, яка відповідає за безпеку ЗАЕС ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Російські війська готують на ЗАЕС провокації під українським прапором – ГУР

Запорізька АЕС зазнає обстрілів останні кілька днів – Росія й Україна звинувачують у цьому один одного. 11 серпня український «Енергоатом» розповів про черговий обстріл станції і повідомив про загострення ситуації на АЕС.

Від 4 березня Запорізька АЕС захоплена російськими військами. Також під окупацією перебуває і місто-супутник ЗАЕС – Енергодар.

<![CDATA[.cls-1{fill:#7360f2;}.cls-2{fill:none;stroke:#7360f2;stroke-linecap:round;stroke-linejoin:round;stroke-width:16.86px;}]]>Artboard 6

Долучайтесь до спільноти Радіо Свобода у Viber !