Білий дім: Росія спробує здійснити ще один наступ, найближчі тижні будуть «критичними»

Найближчі тижні будуть «критичними» у війні в Україні, заявив СNN представник Білого дому Джон Кірбі.

За його словами, США очікують, що російський президент Володимир Путін «спробує здійснити ще один наступ і, можливо, в багатьох різних напрямках».
«Ми повинні переконатися, що ми робимо все можливе, щоб Україна була готова до цього», – сказав Кірбі, додавши, що США хочуть, щоб українці могли захистити себе від будь-якого нового російського наступу, маючи змогу «проведення власних наступальних операцій у час і місце, розмір і масштаб на власний вибір».
«Ми зараз виводимо батальйони з України і проводимо їх загальновійськову підготовку з маневру. Саме тому вони нарощують навчання таким речам як система протиповітряної оборони Patriot. Ми робимо все можливе, щоб вони були готові якнайкраще до цих критичних тижнів і місяців», – додав представник Білого дому.

Читайте також: Politico: США зосереджені на підготовці України до великого весняного контрнаступу

Раніше у Пентагоні повідомили, що Україну чекає важка боротьба навесні та влітку. Керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов у лютому заявляв, що від середини і до кінця весни на фронті відбудуться вирішальні бої.

Великий контрнаступ України очікують наприкінці весни, пише Politico ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Контрнаступ ЗСУ. До яких сценаріїв готується Росія, і до чого тут Китай?

<![CDATA[.cls-1{fill:#7360f2;}.cls-2{fill:none;stroke:#7360f2;stroke-linecap:round;stroke-linejoin:round;stroke-width:16.86px;}]]>Artboard 6

Долучайтесь до спільноти Радіо Свобода у Viber !