У процесі рекрутингу є інформація, яку розголошувати не можна. Це стосується кількості посад, які можуть бути за однією вакансією.
Про те, скільки людей зазвичай проходять відбір, у коментарі РБК-Україна розповів засновник рекрутингової агенції Looby X Владислав Грезєв.
За словами Владислава, здебільшого всі охочі долучитися до війська проходять відбір, але точна кількість осіб невідома з питань безпеки.
"По БПЛА ті, хто проходять відбір, потрапляють. Тому що запустивши окремий рід військ Сил безпілотних систем, ми як армія дуже інтенсивно нарощуємо спроможність в безпілотних системах, і це звичайно технологічна перевага над ворогом", – каже Владислав.
На небезпечний напрямок у розвідці в середньому претендують 20 людей на одну вакансію, але всі, хто пройде по вимогах, точно потраплять на роботу.
"У піхоту п'ять людей на вакансію, але звичайно конкурсу немає", – розповідає Грезєв.
Чи користується рекрутинг попитом
Засновник Lobby X каже, що щотижня кількість відгуків на вакансії збільшується. Рекрутинг має попит, тому що система є доволі прозорою, вважає він.
"Здебільшого люди користуються рекрутингом, бо бачать як армія та держава працюють на те, щоб робити цей процес зручним, зрозумілим, прогнозованим", – пояснює Владислав.
Основна перевага рекрутингу в тому, що людина контролює місце, на яке вона потрапить. Грезєв додає, що в роботі виникають різні оказії, які команда намагається швидко виправити та вдосконалити систему.
"Тому попит збільшується. Людям звичайно важливо контролювати своє майбутнє якомога більше, бо це їхнє життя і здоров'я", – наголошує він.
Наразі неможливо дослідити кількість успішних прикладів у рекрутингу, тому що військові підрозділи не можуть зобов'язати звітувати про це. Але платформи, які надають послуги з рекрутингу, розробляють механізми для цього.
"У середньому десь до 15 000. Це ті, кого ми точно змогли залучити, але в реальності цифра може бути значно більшою, проте точно не меншою, ніж 10. Якщо екстраполювати ці цифри на весь масштаб нашої роботи, то це приблизно так, і ми їх применшуємо спеціально", – пояснює Грезєв.
Раніше ми розповідали, які вакансії в армії найбільш популярні.
Читайте також, які сфери роботи не відчувають дефіциту кадрів через війну.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.