Гімнастки з Кам’янського здобули медалі на Кубку області
6 та 7 березня у Дніпрі проводився Кубок Дніпропетровської області з художньої гімнастики. У змаганнях взяли участь більше 300 грацій з Дніпра, Кам’янського, Кривого Рогу, Нікополя, Павлограду.