Кам’янські спортсмени вибороли нагороди всеукраїнського турніру з акробатики
З 13 по 17 березня у Вінниці відбулися Чемпіонат України серед дорослих та Всеукраїнський турнір зі спортивної акробатики.
З 13 по 17 березня у Вінниці відбулися Чемпіонат України серед дорослих та Всеукраїнський турнір зі спортивної акробатики.
12 березня у Камʼянському на базі СК “Прометей” стартував Кубок міського голови з боксу. Організатором змагань виступила Камʼянська федерація боксу спільно з управлінням молоді та спорту КМР. Спонсором заходу виступила ГО “Бджола”.
З 2 по 9 березня у словацькому місті Банська Бистриця проходив міжнародний тенісний турнір другої категорії “Baseline Open U14 2025”. Турнір зібрав 120 юних спортсменів з різних країн світу.
У камʼянській гімназії № 17 відбувся турнір з баскетболу, присвячений Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні.
Голова ГО “Родини загиблих героїв Кам’янського” Олександр Самойлович наголосив на важливості таких заходів для молоді та висловив вдячність усім, хто долучився до організації турніру.
17 лютого у Камʼянському стартував Кубок України з шашок-64 серед чоловіків та жінок. Подія проходить за підтримки міського голови Андрія Білоусова та громадської організації “Бджола”.
Вихованець та тренер ДЮСШ№4 Кирило Ковдря став майстром спорту України з тхеквондо ВТФ (наказ Міністерства молоді та спорту України № 918 від 13.02.2025).
18 лютого у Камʼянському на базі СК “Прометей” розпочався баскетбольний турнір, присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні. У турнірі взяли участь вихованці ДЮФШ “Надія” 2011 року народження та молодші. Організаторами заходу виступили ДЮФШ “Надія” разом з управлінням молоді та спорту за підтримки міського голови Андрія Білоусова.
З 13 по 15 лютого в Дніпрі, на базі ПВВС “Метеор”, відбувся зимовий чемпіонат Дніпропетровської області з плавання серед юніорів, юнаків та кадетів. У змаганнях взяли участь 212 спортсменів з області, які змагалися не лише за медалі, а й за місце у збірній команді для участі у чемпіонаті України.
15 лютого у Дніпрі, в спорткомплексі “Олімпійські резерви”, відбувся Кубок України з фрі файту серед учасників у вікових категоріях 10-12, 13-15, 16-18 та 19+ років.
З 14 по 16 лютого на базі СК “Прометей” (ДЮСШ №1) проходив кваліфікаційний шаховий турнір ДЮСШ №3. У змаганнях взяли участь 16 шахістів: 14 учасників представляли ДЮСШ №3, ще 2 – дорослі спортсмени.
15 лютого в місті Дніпро пройшов Чемпіонат області з дзюдо серед юніорів до 21 років.
У змаганнях взяли участь 90 спортсменів з 14 колективів з Дніпра, Кам’янського Синельникового, Павлограду, Кривого Рогу та Марганцю. Кам’янське представили вихованці ДЮСШ№1 та ДЮСШ№4.
З 14 по 16 лютого в Коломиї проходив Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики “Мрія” серед дівчат. У змаганнях взяли участь вихованки кам’янської ДЮСШ№2. Спортсменки посіли призові місця: