Тенісистка з Камʼянського перемогла на міжнародному турнірі в Молдові
З 15 по 21 вересня в Кишиневі на «Арена Кишинів» проходив Кубок SG Junior U16 (Tennis Europe, категорія 3).
Вихованка кам’янської ДЮСШ №3 (тренер Сергій Козченко), Марія Кочерженко здобула золото в особистому розряді та срібло у парі.