Кам’янські шашкісти вибороли бронзу на молодіжному чемпіонаті Європи

З 1 по 9 серпня у латвійському місті Єлгава проходив молодіжний особисто-командний чемпіонат Європи з шашок-100.

Дніпропетровщину представили п’ятеро шашкістів з Кам’янського та Петриківського району. За підсумками турніру з класичної гри збірна України посіла третє командне місце.

Участь у Євро брали спортсмени з 12 країн (Азербайджан, Бельгія, Естонія, Італія, Латвія, Литва, Нідерланди, Польща, Угорщина, Україна, Франція, Чехія). Змагаючись у восьми вікових групах, вони виборювали нагороди у чемпіонатах з класичної, швидкої та блискавичної ігор.

Найближче до завойованої нагороди в особистому заліку підібрався Максим Кривоніс (тренер Альона Губарєва). У турнірі з швидкої гри вікової групи “молодші кадети” (B13) спортсмен кам’янської ДЮСШ № 3 набрав 13 очок, поділивши місця з другого по шосте. Для розподілу місць суддям довелося рахувати додаткові показники, які, на жаль, були не на користь кам’янчанина. У підсумку він розташувався на шостій позиції. Нагадаємо, що минулого року М. Кривоніс став бронзовим призером молодіжного Євро.