Під Сумами чоловік напоїв жінку та зґвалтував до смерті
Під Сумами 45-річний чоловік після вживання алкоголю зі своєю 53-річною знайомою скористався її безпорадним станом і зґвалтував, після чого залишив помирати.
Під Сумами 45-річний чоловік після вживання алкоголю зі своєю 53-річною знайомою скористався її безпорадним станом і зґвалтував, після чого залишив помирати.
Колишнього директора комунального підприємства у Київській області підозрюють у зловживанні службовим становищем. За даними слідства, він причетний до поховання токсичних важких металів.
Служба безпеки України (СБУ) викрила групу, яка продавала підроблені COVID-сертифікати та ПЛР-тести. Її організував депутат однієї з районних рад Харківської області.
В результаті зіткнень учасників акції saveФОП біля Верховної Ради з правоохоронцями постраждали понад 20 осіб, у тому числі поліцейські. За даними фактами порушено кримінальні справи.
У соціальних мережах та ЗМІ була розповсюджена інформація про смерть учасника акції SaveФОП під Верховною радою. Міністерство внутрішніх справ України назвало це фейком.
У середу, 26 січня, до поліції Чернігова надійшло повідомлення про замінування всіх шкіл міста. Навчальний процес у закладах зупинили, розпочалася масова евакуація.
У Чернівецькій області поліцейські вилучили фальсифікований алкоголь. Загальна вартість підроблених спиртних напоїв досягає мільйона гривень.
У ніч на 26 січня на офіційний сайт України (ukraine.ua) піддався кібератаці. В результаті він протягом декількох годин був недоступний для користувачів.
У Кам’янському вшанували подвиг ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов.
Через значне навантаження на спецлінії 102, та заради оперативного реагування поліцейських на всі повідомлення, які надходять від громадян, у місті Кам’янське створено резервний номер телефону.
Про це у телеграм-каналі повідомив Олег Гапіч.
«Сьогодні провів в останню путь свого товариша та друга, депутата Криничанської районної ради VII скликання, голову ГО «ПАТРІОТ» ОЛІЙНИКА Сергія, який з першого дня війни став на захист нашої держави, та ціною власного життя дав можливість нам жити.
Сергій мав добру душу, був відповідальною та безкорисливою людиною, чим і здобув авторитет і повагу мешканців району.
Нехай спочиває з миром.
Вічна пам’ять і шана всім загиблим нашим воїнам, які з честю виконали свій військовий обов’язок.
Бережімо нашу державу.
Слава Україні!»
Ми використовуємо файли cookie, щоб зробити наш веб-сайт максимально цікавим для вас. Натиснувши «Прийняти», ви дозволяєте використовувати файли cookie на нашому веб-сайті.