Медпрацівників Кам’янського привітали із професійним святом
Щороку в третю неділю червня в Україні відзначається День медичного працівника. Напередодні, медпрацівників Кам’янського із професійним святом привітали мер Андрій Білоусов, секретар міськради Наталія Ктитарова та начальник управління охорони здоров’я Віталій Мандзюк.
