У Дніпрі проведуть ярмарки, де містяни зможуть придбати якісні продукти й товари за доступними цінами.
Дніпрян та гостей міста запрошують на великий виставково-ярмарковий сезон. Він пройде наприкінці серпня в усіх районах міста. Про це повідомляє міськрада.
"Мета – щоб містяни могли придбати якісні, свіжі продукти і товари за вигідними цінами неподалік свого дому. А місцеві виробники – продавати власну продукцію комфортно і швидко", – йдеться в повідомленні.
Ярмарки планують проводити вихідними днями наприкінці серпня. Схожі розпродажі робили у місті щосезону ще до повномасштабного вторгнення.
"За відповідним рішенням виконавчого комітету міської ради створено робочу групу, яка організовуватиме ярмарки, також затверджено перелік місць проведення таких заходів", – уточнили в міськраді.
Локації виставково-ярмаркової діяльності
Амур-Нижньодніпровський район:
- Донецьке шосе, в районі будинку 20 (10 000 м²);
- вул. Федора Вовка, навпроти будинків 36–42 (5 000 м²);
- вул. Передова, навпроти будинку 192 (1 800 м²).
Індустріальний район:
- просп. Петра Калнишевського, буд. 27-К, у районі палацу культури «Металургів» (765 м²).
Новокодацький район:
- вул. Метробудівська, зелена зона вздовж будинку 4 (3 000 м²);
- вул. Юрія Кондратюка, в районі будинку 2 (200 м²);
- вул. Генерала Безручка, навпроти будинку 10 (1 000 м²).
Самарський район:
- вул. Івана Багряного, в районі будинку 13 (400 м²).
Чечелівський район:
- вул. Академіка Янгеля, навпроти будинку 16 (500 м²).
Шевченківський район:
- ж/м Тополя-3, в районі будинку 57 (200 м²);
- ж/м Тополя-2, в районі будинку 14 (400 м²);
- вул. Данили Нечая, в районі будинку 11 (200 м²).
Щодо участі у виставково-ярмарковій та презентаційній діяльності можна ознайомитися за посиланням: https://dniprorada.gov.ua/uk/articles/item/75804/do-uvagi-pidpriemciv-yaki-mayut-namir-organizuvati-ta-provesti-vistavkovo-yarmarkovij-zahid-na-teritorii-mista-dnipra.
Консультації за телефонами: 067 566 27 03 або 067 418 27 07.
Джерело: 056.ua