У Дніпрі атакують збоченці: у парку Глоби чоловіки підглядають за жінками у туалеті

У парку Глоби чоловік підглядає за жінками в туалеті. Мешканки Дніпра обурені, бо це не перший випадок.

У центрі Дніпра, в одному з найпопулярніших парків — парку Глоби — знову спіймали чоловіка, який заходив до жіночого туалету й підглядав за жінками з-під кабінок. Містянки шоковані: це вже не поодинокий випадок.

«Сьогодні і за мною намагався підглядати»: очевидиці б’ють на сполох

Про інцидент повідомила мешканка Дніпра у соцмережах. За її словами, охоронці намагались зупинити порушника, який зазирав до кабінок у жіночій вбиральні:

«Нещодавно стала свідком, коли охоронці гналися за чоловіком, який заходить у жіночий туалет та підглядає внизу кабінок за жінками. І це вже не поодинокий випадок, бо сьогодні і за мною намагався підглянути. І це був вже зовсім інший чоловік, тому будьте дуже обережні!».

Звертаємо увагу, що повідомлення неофіційне, але такі сигнали можуть свідчити про проблему, яку варто негайно вирішувати — як у плані безпеки, так і з боку правоохоронців.

Що це може бути за розлад

Психологи наголошують: такі дії можуть свідчити про наявність вуаєристичного розладу — психосексуального відхилення, коли особа отримує задоволення від підглядання за іншими, зазвичай без їхньої згоди.

«Публічне підглядання у вбиральнях є ознакою серйозного порушення особистісних меж. Якщо така поведінка повторюється, вона може нести небезпеку — зокрема перерости в домагання чи переслідування», — пояснює психологиня Олена Мороз.

Що робити, якщо помітили підглядача

У випадку, якщо ви стали жертвою або свідком подібного — не мовчіть. Ось рекомендації фахівців:

  • Негайно покиньте приміщення та зверніться до охорони, якщо вона є на місці.
  • Фіксуйте обличчя порушника або прикмети — це допоможе поліції.
  • Викликайте поліцію: навіть якщо злочин здається «дріб’язковим», він є порушенням вашої недоторканності.
  • Повідомте адміністрацію парку: вони мають забезпечити безпечні умови для відвідувачів.

Сезонне загострення чи системна проблема

Користувачі соцмереж обурені тим, що за кілька днів таких підглядачів було щонайменше двоє — і це різні люди. У коментарях припускають, що в парку «сезонне загострення» або «притрушеним відкрили вхід».

Поліція поки не коментувала ситуацію.

Публічні вбиральні мають бути безпечним місцем для всіх. Якщо такі випадки ігноруватимуться, це може призвести до серйозніших злочинів. Дніпрянки просять бути уважними, а відповідальні служби — діяти рішуче.

Джерело: 056.ua