Допомога від IRC: деталі розповів мер Кам’янського у щоденному зверненні

У щоденному зверненні голова міста Андрій Білоусов розповів про ситуацію у Кам’янському та як отримати грошову допомогу. Станом на ранок 23 червня доба минула спокійно, але в області ніч пройшла з обстрілами. В Апостоловому Криворізькому районі ворог обстріляв житлові квартали, там поранено двох людей.  

Больше

Ситуація у Кам’янському 20 червня

Ніч минула без повітряних тривог, але, на жаль, не без обстрілів Дніпропетровщини. Ворог ударив з артилерії по Криворізькому району. У Великій Костромці згорів будинок. Про це вранці 20 червня повідомив Кам’янський міський голова Андрій Білоусов, зазначивши, що у нашому місті все спокійно та надзвичайних подій протягом доби не зафіксували:

Больше

Щоденне звернення мера Кам’янського Андрія Білоусова

Доба в Кам’янському минула спокійно. Вночі була одна повітряна тривога, але обійшлося без надзвичайних подій. Ситуація у місті стабільна та контрольована. Про це вранці 17 червня повідомив міський голова Андрій Білоусов.

Больше

Щоденне звернення мера Кам’янського 16 червня

Вперше, за довгий час, ніч пройшла без сигналів повітряної тривоги. У Кам’янському та області все спокійно. Надзвичайних ситуацій не зафіксували. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов і побажав усім мирного та вдалого четверга:

Больше

Медпрацівників Кам’янського привітали із професійним святом

Щороку в третю неділю червня в Україні відзначається День медичного працівника. Напередодні, медпрацівників Кам’янського із професійним святом привітали мер Андрій Білоусов, секретар міськради Наталія Ктитарова та начальник управління охорони здоров’я Віталій Мандзюк.

Больше