Обладнали нарколабораторію для виготовлення метамфетаміну: у Кривому Розі затримали 11 учасників злочинного угрупування

На Дніпропетровщині правоохоронці викрили учасників злочинного угруповання, яке організувало масштабне виробництво та розповсюдження наркотиків. Група з 11 осіб облаштувала у Кривому Розі нарколабораторію, де виготовляли метамфетамін. Щомісячний дохід злочинної організації сягав 3 мільйонів гривень. Про це повідомили в ГУ Нацполіції області.

Зловмисники налагодили повний цикл виробництва та збуту психотропних речовин. У лабораторії, яку вони обладнали в Кривому Розі, щомісяця виготовляли близько 2 кг метамфетаміну. Розповсюдження здійснювалося не лише в Дніпропетровській та Київській областях, а й у інших регіонах країни. Для транспортування "товару" використовували поштові сервіси, що ускладнювало викриття незаконної діяльності.

Правоохоронці встановили зв’язки угруповання та провели масштабну спецоперацію із залученням спецпризначенців ГУНП. Здійснили 50 обшуків у помешканнях і транспортних засобах фігурантів справи. В результаті вилучили значну кількість наркотичних речовин, а саме:

  • метамфетамін і канабіс;
  • прекурсори та лабораторне обладнання (скляні колби, реактиви тощо);
  • 5 одиниць вогнепальної зброї;
  • 6 автомобілів, які використовувалися у злочинній діяльності;
  • кошти, отримані незаконним шляхом.

Загальну вартість вилучених психотропних речовин за цінами "чорного ринку" оцінюють у 500 тисяч гривень.

Учасників злочинного угруповання затримали. Наразі тривають слідчі дії, спрямовані на притягнення всіх причетних осіб до відповідальності.

Джерело: 5692.com.ua