У Пентагоні підтвердили швидше надсилання старіших версій танків Abrams в Україну

США змінили рішення і тепер надають Україні 31 танк M1-A1 Abrams замість запланованих раніше новіших варіантів M1-A2, заявив речник Пентагону бригадний генерал Патрік Райдер 21 березня.

«Після подальших досліджень і аналізу того, як найкраще це зробити, міністерство оборони в тісній координації з Україною ухвалило рішення надати варіант M1-A1 танка Abrams, що дозволить нам значно пришвидшити терміни доставки та надати цю важливу можливість для України до осені цього року», – сказав Райдер на пресконференції.

Він додав, що США також нададуть Україні «передові системи броні та озброєння», які «дуже подібні за можливостями» до M1-A2, включно з важким кулеметом 50-го калібру та 120-міліметровою гарматою.

Раніше про такий намір американських військових повідомила агенція AP.

Як пише агентство з посиланням на американських чиновників, Пентагон хоче відправити відремонтовану старішу модель, яка може бути готова швидше ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

США хочуть прискорити доставку танків Abrams Україні – AP

25 січня президент Джо Байден оголосив, що Сполучені Штати нададуть Україні 31 танк M1 Abrams. У Білому домі заявили, що надання Україні танків Abrams «займе багато місяців».

<![CDATA[.cls-1{fill:#7360f2;}.cls-2{fill:none;stroke:#7360f2;stroke-linecap:round;stroke-linejoin:round;stroke-width:16.86px;}]]>Artboard 6

Долучайтесь до спільноти Радіо Свобода у Viber !