Наймасштабніший обмін полоненими відбувався на території чотирьох країн – Буданов

Наймасштабніший обмін полоненими за час широкомасштабної війни відбувався на території чотирьох країн, повідомив очільник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов.

«Обмін відбувався на території чотирьох країн: на кордоні між Україною та Росією, на території Польщі, на території Турецької республіки та на території Саудівської Аравії. Це було надзвичайно складне завдання, тому що треба було, окрім досить складних переговорів з російськими представниками, добитися синхронізації, щоб не було зриву у жодній з цих точок», – зазначив він.

Читайте також: Опубліковано список 215 звільнених із полону захисників України

У ніч на 22 вересня стало відомо про обмін полоненими між Україною та РФ. Україна повернула з російського полону 215 військових, 108 з них – бійці полку «Азов». Київ віддав Москві кума Володимира Путіна Віктора Медведчука і ще 55 російських полонених.

Українські захисники звільнені з російського полону, 21 вересня 2022 року ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Звільнені з російського полону зателефонували до рідних. Про що розповіли?

Координаційний штаб із питань поводження з військовополоненими наголосив, що цей обмін є найбільшим від 24 лютого.

Вони повернулися: фото українських бійців, які були в російському полоні
ФОТОГАЛЕРЕЯ:

Вони повернулися: фото українських бійців, які були в російському полоні

215 українських захисників звільнені з російського полону. Серед них – 108 бійців «Азову», а також військовослужбовці НГУ, ВМС України, ЗСУ, ДПСУ, ТрО, НПУ, СБУ, Держмитслужби і ДССТ та двоє цивільних осіб. Радіо Свобода зібрало архівні фото бійців і ті, які були зроблені після їх звільнення.

<![CDATA[.cls-1{fill:#7360f2;}.cls-2{fill:none;stroke:#7360f2;stroke-linecap:round;stroke-linejoin:round;stroke-width:16.86px;}]]>Artboard 6

Долучайтесь до спільноти Радіо Свобода у Viber !