Британська розвідка: Херсон – вразливий, бо залишається в радіусі дії російської артилерії

Нещодавно звільнений Херсон є вразливим через те, що місто залишається в радіусі дії російської артилерії, зауважує британська розвідка.

«Місто вразливе, тому що воно залишається в радіусі дії більшості російських артилерійських систем, які зараз ведуть вогонь зі східного берега річки Дніпро, з тилу нещодавно зміцнених оборонних рубежів. Значна частина шкоди, ймовірно, завдана Херсону через використання Росією реактивних систем залпового вогню, переважно систем БМ-21 «Град», – йдеться у повідомленні Міноборони Британії, яка посилається на дані своєї розвідки.
Британські військові констатують, що Херсон продовжує зазнавати щоденних бомбардувань російської артилерії – лише 24 листопада у місті загинули 10 людей.

Читайте також: «Хтось вже бачив заяви ООН?»: Подоляк про реакцію на обстріли Херсона

Після звільнення Херсона російські війська регулярно обстрілюють місто.Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук 21 листопада закликала жителів Херсону евакуюватися з міста на період зими.

За даними влади, з 20 по 25 листопада внаслідок російських обстрілів у Херсоні загинули 15 людей.

Оборонні позиції свідчать про те, що російське військове керівництво сприймає перспективу українського контрнаступу через Дніпро як серйозну загрозу, зазначають в ISW. Фото ілюстративне ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

ISW: оборонні позиції РФ на сході Херсонщині показують її критичну важливість для перебігу війни

<![CDATA[.cls-1{fill:#7360f2;}.cls-2{fill:none;stroke:#7360f2;stroke-linecap:round;stroke-linejoin:round;stroke-width:16.86px;}]]>Artboard 6

Долучайтесь до спільноти Радіо Свобода у Viber !