У Дніпрі з 1 лютого злісних боржників почали відключати від водопостачання. Перші — мешканці приватного сектору в Індустріальному районі.
Про це повідомляє редакція сайту 056 з посиланням на міськраду Дніпра.
Сьогодні комунальники працювали по вул. Григорія Бораковського та відключили від водопостачання один з тамтешніх будинків. Його господарі роками не платили за воду та ігнорували попередження КП «Дніпроводоканал» про необхідність погасити борг.
«Після скасування мораторію від 29 грудня 2023 року (постанова № 206 Кабміну України) ми можемо відключати боржників від водопостачання. Раніше, до припинення чи скасування воєнного стану в Україні, було заборонено припиняти надання житлово-комунальних послуг в разі їхньої несплати. У Дніпрі першими від послуг водопостачання будуть відключені боржники, які мають найбільші борги саме в приватному секторі. Наприклад, за цією адресою господарі заборгували більше ніж 20 тисяч гривень. Цей будинок неодноразово відключали від водопостачання. Але потім мешканці самовільно приєднувались до наших мереж. Тож сьогодні ми демонтували частину труби, яка живить цей будинок», — розповів начальник абонентської служби Індустріального району КП «Дніпроводоканал» Олексій Норець.
Схожі роботи проводили і по вул. Мечетній. Господар будинку не платив близько трьох років.
«Цей абонент нам заборгував більше ніж 15 тисяч гривень. Бригада провела відключення. Ми перекрили вхідний вентиль, наклали пломбу. Якщо споживач її зірве, ми демонтуємо введення», — прокоментував Норець.
У Дніпрі станом на 1 січня 2024 року мешканці заборгували КП «Дніпроводоканал» 718,3 млн грн, юридичні особи — 126,6 млн грн. Якщо ви не маєте можливості сплатити повну суму боргу, підприємство радить оформити договір реструктуризації. Отримати роз’яснення щодо оформлення договору реструктуризації можна в абонентському відділу КП «Дніпроводоканал». Перелік адрес є на сайті.
Також можна отримати консультацію, зателефонувавши на один із номерів: (050) 019-43-53 та (098) 061-79-36.
На 1 січня 2024 року між споживачами та підприємством існують 362 договори реструктуризації на загальну суму 7,3 млн грн, зокрема по Індустріальному району – 32 договори на суму 550,3 тис. грн.
Джерело: 056.ua