Після ранкової атаки на Нікопольщину помер поранений чоловік. Його не вдалося врятувати.
Після чергової російської атаки на Нікопольщину кількість жертв зросла. У лікарні помер 59-річний чоловік, якого доставили у тяжкому стані після ранкового обстрілу 19 червня. Його травми виявилися несумісними з життям.
Деталі трагедії
Постраждалого було госпіталізовано з:
- численними осколковими пораненнями,
- тяжкими опіками.
Медики боролися за його життя, але врятувати чоловіка не вдалося.
«59-річний чоловік, якого привезли до лікарні у важкому стані після ранкової атаки на Нікопольщину, помер. У нього були осколкові поранення й сильні опіки. На жаль, врятувати його не змогли», — повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
Що відомо про атаку
Нагадаємо, в ніч проти 19 червня російська армія атакувала:
- місто Нікополь,
- Мирівську громаду,
- Марганецьку громаду.
Внаслідок обстрілу постраждали п’ятеро осіб, серед них — 11-річний хлопчик. Його та ще трьох дорослих було госпіталізовано. Один потерпілий проходить амбулаторне лікування.
Руйнування після атаки
Унаслідок удару:
- знищено легкову автівку,
- пошкоджено приватний будинок,
- пошкоджено інфраструктуру,
- зазнала руйнувань закинута будівля.
Співчуття родині
Керівництво області висловило щирі співчуття родині загиблого. Його смерть — ще одне нагадування про ціну, яку щодня платить мирне населення Дніпропетровщини за російську агресію.
Джерело: 056.ua