Суд зобов’язав міськраду Дніпра винести на голосування петицію про ліквідацію «Муніципальної варти»

Апеляційний адміністративний суд зобов’язав міськраду Дніпра відновити голосування за петицію про звільнення екс-командира «Беркута» та петицію про ліквідацію КП «Муніципальна варта».

Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомляє організація, яка подала позов до Дніпровської міської ради.

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд відхилив апеляцію міськради Дніпра та залишив в дії рішення Жовтневого районного суду. Відповідне рішення райсуду опубліковане в Єдиному державному реєстрі судових рішень, згідно якого міськрада зобов’язана зареєструвати та опублікувати електронні петиції щодо звільнення Андрія Ткаченка з посади директора КП «Муніципальна варта» та щодо ліквідації самого комунального підприємства «Муніципальна варта».

Нагадаємо, в минулому році міський голова Дніпра Борис Філатов призначив екс-командира дніпровського спецпідрозділу «Беркут» на посаду директора «Муніципальної поліції». Згодом були створені електронні петиції з вимогами звільнити Андрія Ткаченка та ліквідувати «Муніципальну поліцію». Але міськрада відмовилася реєструвати та публікувати відповідні петиції. Пізніше «Муніципальна поліція» була перейменована на «Муніципальну варту».

Раніше повідомлялося, що «Муніципальна варта» брала участь в припиненні діяльності двох підпільних газових автозаправок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міськрада Дніпра збирається просити в Облради понад 200 мільйонів гривень на освіту та медицину

Дніпро суд ліквідація Мугіципальна варта новини 056

Leave A Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *